Turite klausimų apie kūdikių priežiūrą?

 1. Kaip reikėtų naudoti produktus kūdikiams?

 Su visais NIVEA „baby“ produktais pateikiami naudojimo patarimai. juos galima naudoti kasdien –  švelniai užtepkite rankomis arba pavieniais pirštais.

2. Ar yra NIVEA baby produktų be ramunėlių?
Dauguma NIVEA „baby“ produktų gaminami be ramunėlių. ramunėlių turi tik nivea „baby gentle shampoo & bath“, NIVEA „baby soft bath“ ir NIVEA „baby mild shampoo“.

3. Ar turėčiau nuskalauti NIVEA baby bath cream / bath + shampoo (du viename) nuo kūdikio odos?
Taip, nuskalaujamus produktus (šampūnus ir vonios produktus) visada reikia švelniai ir kruopščiai nuplauti.

4. Kokio amžiaus kūdikiui galiu pradėti naudoti produktus nuo saulės?

Apskritai, dermatologai rekomenduoja, kad kūdikiai ir vaikai iki 3 metų amžiaus vengtų tiesioginių saulės spindulių, kadangi dar ne visiškai išsivysčiusi sava odos apsauginė sistema, tuo tarpu kūdikiai iki vienerių metų visai neturėtų būti šviečiant tiesioginės saulės spinduliams. Jei kaip papildomą apsaugą savo vaikui norėtumėte naudoti apsaugą nuo saulės, NIVEA „Kids Sun Care“ asortimente yra aukščiausią apsaugą užtikrinančių produktų.

5. Kodėl NIVEA baby produktai ypač tinka jautriai kūdikių odelei?

Jei ieškote produktų be konservantų, galite rinktis mūsų produktus NIVEA „Baby Oil“ arba „Baby Wind & Weather Cream“.

6. Kuriuose NIVEA baby produktuose nėra konservantų?

Jei ieškote produktų be konservantų, galite rinktis mūsų produktus NIVEA „Baby Oil“ arba „Baby Wind & Weather Protection Cream“.

7. Kaip dažnai turėčiau maudyti kūdikį?

Nemaudykite kūdikio pernelyg dažnai, kad nepažeistumėte natūralaus kūdikio odelės barjero. Kalbant apie higieną, vienų maudynių per savaitę pakanka. Tačiau jei kūdikiui patinka maudytis, jį galite maudyti daug dažniau. Būkite atsargūs – pasirūpinkite, kad maudynės netruktų pernelyg ilgai ir vanduo neišsaustinų kūdikio odelės. Atminkite: niekada nepalikite vaiko be priežiūros vandenyje!

8. Ar galiu įprastą kūno losjoną naudoti kūdikiui, kaip naudoju sau?

NIVEA „Baby“ produktai sukurti ir išbandyti specialiai jautrios kūdikio odelės poreikiams tenkinti. Jie yra patikrinti dermatologų ir tinkamai rūpinasi kūdikio odele, kuri vis dar vystosi ir dar nėra tokia pati, kaip suaugusiųjų. Todėl rekomenduojame kūdikiui naudoti NIVEA „Baby Care“ produktus, o ne kūno losjoną, kurį suaugusieji naudoja patys.


Turite daugiau klausimų?

Naudodami mūsų internetinę kontaktų formą, susisiekite su mumis.