Paprastas būdas išgauti daugiau apimties

Padarykite galą nutįsusioms sruogoms Tegul plaukai atrodo kuo geriausiai! Turint žinių iš stilistų pasaulio, gana paprasta greitai suteikti apimties plaukams.

Tinkamas kirpimas – daugiau apimties ploniems plaukams

Feines Haar

Rūpinimasis plaukų galiukais

Net jei Jūsų plaukai trumpi, plaukų galiukus pakirpkite kas keturias – šešias savaites. Tai padės užtikrinti, kad plaukai vėl atrodytų stiprūs.

Sluoksniuoti kirpimai

Sveiki, žvilgantys plaukai prasideda nuo kirpimo. Pageidaujate ilgų plaukų? Tada sluoksniuotas kirpimas suteiks judrumo Jūsų plaukams ir iš karto suteiks apimties. Itin plonus plaukus turinčios moterys turi kreiptis patarimo į kirpėją – specialūs kirpimo būdai gali paversti plaukus puresniais ir turinčiais struktūrą.

Plovimas ir formavimas – kaip tai daryti tinkamai

Geriausia priežiūra – sveikų plaukų pagrindas. Štai kodėl priežiūros produktus turite pritaikyti pagal plaukų poreikius, tada jie bus minkšti ir gražūs.

Tinkamas plaukų plovimas

  • Specialūs šampūnai, pvz., NIVEA „Volume Care Shampoo“, keratinu stiprina plaukų struktūrą ir plaukams suteikia daugiau apimties.
  • Vasarą plaukus plaukite daug dažniau. Dėl prakaito plaukai riebaluojasi – tai itin blogai, jei norite daugiau apimties.
  • Sausi šampūnai papildomai atgaivina plaukus, o jų pudrinė konsistencija suteikia daugiau apimties ties plaukų linija.
  • Šampūną būtinai pasirinkite pagal plaukų tipą.
Woman shampooing her hair
Apimties suteikiantys kondicionieriai, pvz., NIVEA „Volume Care“, puikiai tinka trapiems plaukams. Jie drėkina plaukus ir suteikia daugiau apimties.
Woman with hairbrush
Plaukus šukuojant prieš jų augimo kryptį, plaukų šaknys vėl išsitiesina, todėl plaukai iš karto įgauna daugiau apimties.

Patarimai po plovimo

Dabar metas formuoti plaukus: NIVEA „Volume Care Styling Mousse“ suteikia daugiau apimties netgi ilgiems, tiesiems plaukams. Paprasčiausiai nedidelį kiekį priemonės įmasažuokite į plaukų augimo liniją ir išdžiovinkite džiovintuvu bei apvaliu šepečiu. Tai iš karto suteiks purių plaukų efektą. Tyrimai taip pat rodo, kad trumpas galvos masažas daro stebuklus, todėl džiovindamos plaukus masažuokite galvos odą nedideliais, sukamaisiais judesiais. Taip plaukams suteiksite daugiau apimties ties plaukų augimo linija. Specialistai taip pat rekomenduoja naudoti džiovintuvą su difuzoriumi, kuris suteikia apimties garbanotiems plaukams.

Formavimas – mažiau yra daugiau

Niekada neapkraukite plaukų formavimo produktais. Štai kur itin tinka senas posakis– mažiau yra daugiau. Pernelyg daug putų ir kitų produktų apsunkina plaukus, todėl jie atrodo gležni ir prigludę. Tačiau šiek tiek plaukų lako gali suteikti daugiau apimties – paprasčiausiai įpurkškite į plaukus trumpais papurškimais. Taip atkelsite pavienes sruogas ir sumažinsite statinį krūvį. 

Jei daugybę metų sklastymą nešiojote toje pačioje vietoje, verta jį šiek tiek pakeisti: paprasčiausiai jį padarykite kitoje galvos pusėje. Šaknys vėl pakils nuo galvos odos, plaukų linija įgaus purumo, o visi plaukai iš karto atrodys pilnesni.
Woman with NIVEA styling product
Plaukus džiovinant dideliu, apvaliu šepečiu, jie įgaus daugiau apimties – užbaikite užpurkšdamos šiek tiek plaukų lako ir Jūsų naujas, purus įvaizdis sukurtas.
product-stage-bg