Veido valymo rutina skubančioms moterims

Visos norime švytinčios ir sveikai atrodančios odos, tačiau kartais sunku atrasti laiko odos priežiūros rutinoms. Micelinis vanduo ir veido servetėlės – tai greitas bei patogus sprendimas.

Kas sudaro veido priežiūros rutiną?

Atraskite odos priežiūros svarbą ir sužinokite būdus, kaip švelniai valyti odą.

Kodėl taip svarbu valyti Jūsų veidą?

Jūsų veido odą visą dieną veikia teršalai bei aplink esantis purvas.
 
Tiesą sakant, mes dažnai nesąmoningai paliečiame veidą ir pernešame ar paskleidžiame bakterijas, pavyzdžiui, laikydamos telefoną prie ausies ar pasikasydamos nosį. 

Kasdienė veido priežiūros rutina padeda nuvalyti vakarinio ar dieninio makiažo likučius, mikrobus, sebumą, taip apsaugant poras nuo užsikimšimo. Tai padeda palaikyti odos švytėjimą bei natūralų grožį. 

Ar žinojote, kad nuo veido nešvarumus ir teršalus svarbu nuvalyti ne tik vakare? Veidą valyti patariama ir rytais. 

Norėdamos vakarais sutaupyti laiko ir prieš miegą greitai nusivalyti veidą NIVEA Caring Micellar Water laikykite prie lovos ant naktinio staliuko.

Kodėl micelinis vanduo laikomas švelnia odos priežiūros priemone?

  • Micelinis vanduo – tai kiekvienam odos tipui pritaikyta speciali formulė.
  • Net ir jautriai odai tinkanti švelni, maloni ir puoselėjanti priemonė.
  • Makiažo likučiai nuvalomi „magneto“ principu paremta technologija.
  • Purvui, makiažo likučiams ir net vandeniui atspariam blakstienų tušui nuvalyti užtenka vienos servetėlės.
  • Nereikia trinti ar papildomai nuskalauti.
  • Nešvarumų likučių nepaliekantis makiažo valiklis švariai bei atgaivintai odai.
  • Valo, drėkina bei tonizuoja vienu mostu.
  • „3in1“ (trys viename) veido priežiūros rutina.

Micelinis vanduo – tai „3in1“ (trys viename) veido priežiūros rutina.

Revoliucine odos priežiūros priemone vadinami NIVEA „Micellar Water“ ir „Micellar Wipes“ užtikrina valymą, tonizavimą ir drėkinimą vienu patogiu judesiu.
 
„Magneto“ principu veikianti technologija leidžia intensyviai valyti ir pašalinti makiažą vienu vatos tamponėlio ar servetėlės prisilietimu. 

Nė viena gerai nesijaučiame praleisdamos odos priežiūros rutiną, tačiau ne kiekviena galime atrasti laiko ar jėgų leisti valandų valandas prie veidrodžio.


NIVEA Micellar Wipes tai puikus būdas padėti akimirksniu palaikyti sveikos odos grožį.

micellar

Greita ir lengva odos valymo rutina

Micelinis valomasis vanduo ir veido servetėlės yra patogūs naudoti ir laiko nereikalaujantys produktai. Nesvarbu, ar norite atsigaivinti būdamos lauke, ar prieš eidamos sportuoti nuvalyti makiažą,
micellar

Išbaigta veido priežiūros rutina

Visos mėgstame greitam odos valymui ir atsigaivinimui naudoti veido servetėles. Tik gaila, kad jos neužtikrina išbaigtos veido priežiūros. Kita vertus, miceliniu vandeniu sudrėkintomis servetėlėmis veido oda net tik nuvaloma, bet ir tonizuojama bei sudrėkinama.

Veido priežiūros rutinos skubančioms

Šiandienos skubančiame pasaulyje normalu norėti supaprastinti gyvenimą. Naudodamos šiuos odos priežiūros produktus, galėsite sutaupyti laiko sau.
Odos priežiūra dideliame mieste

Odos priežiūra dideliame mieste

NIVEA Caring Micellar Water puikiai tinka valyti dėl oro užterštumo ir išmetalų susidariusius nešvarumus bei makiažą nuo veido. Gyvenimas dideliame mieste gali pareikalauti aukų iš veido, bet NIVEA švelni formulė užtikrina intensyvų bei kruopštų valymą. 

Patogios veido servetėlės

Patogios veido servetėlės

Panašiai kaip NIVEA Caring Micellar Water, ši NIVEA „Micellar Wipes“ sudėtis nuo odos nuvalo net mažiausias makiažo daleles, purvą ar kitus nešvarumus, pasitelkdama unikalią micelių technologiją.

Kodėl NIVEA micelinis vanduo taip puikiai tinka į kelionės palydovus?

1. Nereikia vandens

Norint pasinaudoti miceliniu vandeniu, Jums tereikia vatos tamponėlio, o veido papildomai nuskalauti nereikia. Naudojant NIVEA „Micellar Wipes“, Jums tereikia pasinaudoti servetėle. Tai puiki priemonė ilgų kelionių traukiniu ar lėktuvu metu. 

2. Trys produktai vienoje pakuotėje

Micelinis vanduo tai „3in1“ (trys viename) veido priežiūros priemonė. Nereikia nešiotis prausiklio, makiažo valiklio ir lengvo drėkiklio, užtenka tiesiog su savimi pasiimti patikimą micelinį vandenį.

3. Telpa mažoje kelioninėje rankinėje

Keliaujant lėktuvu skysčiams skirtame maišelyje turite mažai vietos? Nesijaudinkite. NIVEA „Micellar Wipes“ Jums leis į lėktuvą pasiimti pagrindinius odos priežiūros produktus, kai taikomi vietą ribojantys reikalavimai.
background

Atraskite micelinį vandenį ir veido servetėles

Yoga is good for your body and soul

Did you know it is also good for your face?