Idealus šampūnas Jūsų plaukams

Norint tinkamai pasirūpinti plaukais, reikia šampūno, kuris tobulai tinka plaukų tipui. Čia rasite skirtingų plaukų tipų apžvalgą ir informacijos apie tinkamą priežiūrą Jūsų poreikiams tenkinti. Štai kaip galite kasdien turėti geriausius plaukus.

Jūsų plaukai tobulai prižiūrėti

Tinkama priežiūra leis turėti sveikus, gražius ir žvilgančius plaukus. Ji prasideda nuo tinkamo šampūno pasirinkimo savo plaukų tipui.

Sukinėkite galvą ir rodykite žvilgančius plaukus

Specialūs žvilgesio suteikiantys šampūnai, pvz., „Diamond Volume Care Shampoo“, plaukams suteikia žvilgančio blizgesio.

Žingsnis po žingsnio, siekiant plaukų, apie kuriuos visada svajojote

Jūsų plaukų priežiūros rutiną turi sudaryti šampūnas, atitinkantis plaukų poreikius. Aukštos kokybės šampūnai kruopščiai pašalina nešvarumus, formavimo produktų likučius ir sebumą bei užtikrina išskirtinį galvos gaivumo pojūtį. 

Norėdamos pasiekti geriausių rezultatų, įmasažuokite riešuto dydžio šampūno ties plaukų augimo linija, tada paskirstykite šampūną virš likusių plaukų. 

Šiek tiek spustelėjus šampūnu plaunamus plaukus, riebalai ištirps greičiau. Šampūnai nereikia laiko efektui pasireikšti, todėl plaukus galite išskalauti iš karto; įsitikinkite, kad nubėga skaidrus vanduo.

Tinkamą plaukų priežiūrą lemia plaukų tipas

Bandydamos nuspręsti, kokį šampūną naudoti, sprendimą priimkite pagal plaukų struktūrą ir jų būklę. 

  • Šampūnas be silikonų itin tinka ploniems plaukams, kadangi jų neapsunkina. NIVEA „Hairmilk Shampoo“ ploniems plaukams su pieno baltymais taip pat gerai drėkina. 
  • Stiprinamuosius šampūnus su maitinamaisiais aliejais reikia naudoti pažeistiems plaukams. NIVEA „Intense Care & Repair Shampoo“ su baltymais ir aliejais atkuria plauko struktūrą, sumažina plaukų išsišakojimą ir lūžinėjimą. 
  • Spalvoti šampūnai, pvz.,NIVEA „Colour Care & Protect Shampoo“, palaiko dažytų plaukų gyvybingumą ir jiems suteikia žėrinčio blizgesio.
  • NIVEA „Express Care 2 in 1 Shampoo“ su kondicionieriumi švelniai, tačiau kruopščiai valo plaukus ir galvos odą. Jo dėka plaukai atsinaujina ir yra gaivūs.

Natūraliai prižiūrėti: žvilgantys plaukai naudojant natūralias sudedamąsias dalis

Papaja

Šampūnas su natūraliu papajos ekstraktu visapusiškai regeneruoja plaukus ir išlygina plauko struktūrą.

Natūraliai prižiūrėti: žvilgantys plaukai naudojant natūralias sudedamąsias dalis

Vaistinė melisa

Švari galva: šampūnas su vaistine melisa plaukams suteikia užtikrinto gaivumo.

Natūraliai prižiūrėti: žvilgantys plaukai naudojant natūralias sudedamąsias dalis

Bambukas

Pastebimai sveiki: sudėtis su bambuko ekstraktu stiprina plaukus nuo pačių šaknų, todėl jie tampa itin stiprūs.


Kaip galiu sužinoti, kokia mano plaukų struktūra?

Geros struktūros

Mūsų plaukų pagrindinė statybinė medžiaga – keratinas. Šampūnai su skystu keratinu padeda išlaikyti plaukus sveikus ir atkuria pažeistus plaukus.

Ploni, sausi arba riebūs plaukai

Asmeninė plaukų struktūra yra 90 proc. paveldėta, ją gali nustatyti kirpėjas, ištyręs plaukus. 
Jei nenorite, kad nedelsiant plaukus ištirtų kirpėjas, plaukų tipą galite nustatyti pagal tam tikrus indikatorius: jei nepaisant reguliaraus plovimo ant plaukų nuolat yra plona riebalų plėvelė ir jie atrodo šiek tiek pavargę, tikėtina,

Kita vertus, jei plaukai atrodo kaip šiaudai ir yra šiurkštūs bei praradę gyvybingumą, labiau tikėtina, kad plaukai bus priskirti. O galbūt Jūsų plaukai yra ploni ir jiems reikia daugiau apimties? Tuomet Jūsų plaukai ploni. 

Apskritai, išoriniai veiksniai gali visam laikui pažeisti plaukus. Ilgalaikis sušukavimas itin išsausina plaukus, jie silpnėja džiovinant džiovintuvu, parinkus aukštą temperatūrą. 

Kreipkitės į kirpėją patarimo ir savo plaukų priežiūrą pritaikykite prie savo poreikių, kad plaukai ilgai atrodytų gražūs.