Kaip rūpintis sausais plaukais

Atsikratykite išsišakojusių galiukų šį pavasarį besivadovaudamos šiais sausų plaukų priežiūros patarimais. Atraskite NIVEA siūlomas geriausias plaukų gydomąsias priemones ir plaukų priežiūros produktus, kad garbanos taptų vėl gyvybingos.

Kaip ir kodėl plaukai yra sausi

Sužinokite, dėl kokių priežasčių plaukai tampa sausi, o plaukų galiukai išsišakoja, taip pat sužinokite plaukų priežiūros būdus, kurie padės vėl turėti gražias, blizgančias garbanas.
sausi-plaukai-sniegas

Kas yra sausi plaukai ir kodėl dažniau plaukai išsausėja žiemą?

Visi žino, kokie būna sausi plaukai, tačiau ar žinote dėl ko jie tokie tampa? Trapumo pojūtis atsiranda trūkstant sebumo – natūralaus plaukų aliejaus. Kai kūnas galvos odoje pagamina nepakankamai sebumo, plaukai yra labiau linkę į pažeidimus, kuriuos lemia sausa šiluma arba šaltis.
dry-hair-cut

Išsišakoję galiukai – kas tai ir kaip jų galite išvengti?

Nusidėvėjus plaukų stiebui, galiukai išsišakoja. Taip nutinka ir per didelės šilumos poveikio, sauso oro arba patraukus už plaukų.
Plaukus pakerpant kas šešias – aštuonias savaites ir naudojant kondicionierius, pvz., NIVEA „Repair & Targeted Care Conditioner“, garbanos sustiprės.

Kaip žiemos mėnesiai daro poveikį plaukams?

Dėl šaltos žiemos ir sauso šilto oro viduje plaukai gali tapti sausi ir negyvybingi.
Dėl džiovintuvo jie praranda drėgmę – išsausėja, galiukai šakojasi.
Geriausia plaukais rūpintis pavasarį – naudoti ypatingus produktus, pvz., NIVEA „Repair & Targeted Care Shampoo“ ir „Eucerit®“.

Sausi plaukai – kaip sustiprinti plaukus

Tegul žiema pasibaigia laikantis šių plaukų priežiūros patarimų. Sužinokite geriausius būdus ištroškusiems plaukams pamaitinti ir kaip apsisaugoti nuo išsišakojusių galiukų.
dry-hair-food

Geriausias maistas norint sveikų plaukų

Maistas sveikiems, blizgantiems plaukams, yra tas, kuriame yra gerųjų riebalų. Rinkitės avokadą, moliūgo sėklas, žaliąsias lapines daržoves ir linų sėklas – viską, kame gausu omega 3 ir 6 riebalų rūgščių. Špinatuose daug geležies, kuri būtina norint turėti sveikus plaukus.

5 idėjos dėl pavasarinio plaukų valymo

  1. Išsišakojusių galiukų pakirpimas
  2. Visiškai naujo įvaizdžio arba kirpimo pasirinkimas
  3. Naštos palengvinimas pasirenkant pastebimą, trumpą kirpimą
  4. Plaukų atgaivinimas nauja spalva arba sruogelėmis 
  5. Plaukų palepinimas plaukų kauke arba plaukų gydomąja priemone

Kasdienė sausų plaukų priežiūros rutina

Visai kaip šaltesniais mėnesiais tepate daugiau drėkiklio ant odos, šiuo metų laiku turėtumėte dosniau naudoti ir plaukų priežiūros produktus.
Pasirinkite šampūną, pvz., NIVEA „Hairmilk Shampoo“, kuris intensyviai drėkina, tačiau neapsunkina plaukų.
Geriausiems rezultatams pasiekti, plaukų plovimą užbaikite kondicionieriumi NIVEA „Hairmilk Conditioner“.
Geriausias patarimas: prieš naudodami plaukų tiesintuvus arba garbanojimo žnyples, visiškai išdžiovinkite plaukus, kad nepažeistumėte folikulo.

product-stage-bg

Naudokite šiuos plaukų priežiūros produktus ir plaukai bus sveiki