Skin

Oda

Rūpinkitės savo oda, kad ji išliktų spindinti ir graži

Norint tinkamai pasirūpinti savo oda, labai svarbu žinoti keletą faktų apie savo odos tipą. Taip pat svarbu suvokti kokį stresą kasdien patiria jūsų oda ir ką daryti, kad išlaikytumėte turimą gražią odą. Todėl NIVEA siūlo savo ekspertų paruoštus informacinius straipsnius, skirtus padėti išsiaiškinti ir patenkinti jūsų odos poreikius. Leiskite mums padėti atgauti (ar išsaugoti) jūsų trokštamą dailią odą, bei išlaikyti ją sveikai atrodančią, išpuoselėtą ir spindinčią. Mūsų ekspertų apžvalgose rasite gausybę patarimų, kurie bus naudingi odos priežiūroje, padės susidaryti savo grožio rutiną, sužinoti, ko reikėtų vengti, bei rasti produktų, kurie idealiai tiktų būtent jūsų odos tipui.

Oda būna įvairių tipų; sužinokite, kaip nustatyti savąjį

Norint tinkamai prižiūrėti odą, pirmiausia reikia nustatyti savo odos tipą. Ar jūsų oda linkusi į bėrimus? Ar jūsų oda yra jautri, sausa, o gal riebi? Žinodami šiuos požymius galėsite pasirinkti tinkamas priežiūros procedūras tiek ryte, tiek vakare, taip pat tinkamiausias odos priežiūros priemones, po kurių nejausite riebumo ar sausumo ir kitų nepageidaujamų poveikių. Norėdami rasti aktualiausius patarimus, galite lengvai rikiuoti pasirinkdami kokybiškus ir labai informatyvius straipsnius jus dominančiomis temomis. Galite išdėstyti pasirinktus mūsų straipsnius naudodami patogius filtrus, esančius puslapio viršuje, ir rasti sau tinkamiausių patarimų pagal odos tipą, veido spalvą ar kitas savybes.

Padėkite mums rasti tinkamas priemones jūsų unikaliai odai

Jūsų oda yra tokia pat unikali, kaip ir jūsų asmenybė. Ne paslaptis, jog kiekvieno žmogaus odai reikia bent šiek tiek – o dažnai ir labai daug – įvairiapusės priežiūros. Tinkamai pasirinkę priemones, skirtas sveikai atrodančiai odai palaikyti, neiššvaistysite pinigų veltui ir galėsite džiaugtis atgaivinta oda. Štai kodėl svarbu prieš perkant kosmetikos priemones suprasti, ko iš tiesų reikia būtent jūsų odai. Mes galime padėti rasti tinkamiausias priemones jūsų odai - dirbdami NIVEA didžiuojamės savo aukštos kokybės produktais ir sukauptu didžiuliu žinių apie kūno priežiūra bagažu.