Plaukų priežiūros patarimai kiekvienai dienai

Kad ir kokie plaukai būtų – trumpi, ilgi, garbanoti ar tiesūs – mes tiesiog norime geriausio savo plaukams. Gražių ir sveikų plaukų išankstinė sąlyga – plaukų poreikiams pritaikyta priežiūros rutina.

Plovimas, džiovinimas, formavimas – puiki plaukų priežiūra

Ne visų plaukų tipų poreikiai vienodi. Norint pritaikyti priežiūrą pagal plaukų struktūrą, naudinga nustatyti plaukų tipą. Tačiau šie patarimai yra praktiški bet kokiai plaukų priežiūrai.

Priežiūros patarimai dėl garbanų ir apimties

Drėgmės reikia ne tik mūsų kūnui ir veidui – jos reikia ir mūsų plaukams, kad jie neišsausėtų ir nepasišiauštų.
Štai kodėl visada priežiūrą pritaikykite savo plaukų tipui – pavyzdžiui, individualiais NIVEA plaukų priežiūros produktais. 
Iš prigimties garbanoms reikia daug daugiau maitinamųjų lipidų nei tiesiems. Todėl kartą per savaitę naudokite maitinamąją plaukų kaukę. 

Pakankamai paprastai ją galite pasigaminti pačios.

Sumaišykite šiek tiek sutrinto avokado su valgomuoju šaukštu jogurto ir valgomuoju šaukštu jojobos aliejaus, tada mišinį įmasažuokite į plaukus. Po valandos kruopščiai išplaukite kaukę. Plaukai iš karto atrodys blizgesni ir lygesni. Be to, turėtumėte sukurti asmeninę plaukų priežiūros rutiną. Po kiekvieno plovimo ant plaukų užtepkite kondicionieriaus, kuo rečiau naudokite plaukų džiovintuvą. Per didelis karštis gali pažeisti plaukų struktūrą.

Hair Care Tips For Everyday
Jei skubate, džiovinkite plaukus tiesiai, šepečiu pradėdamos nuo viršugalvio ir keliaudamos žemyn. Tai padės ištiesinti plaukų stiebą.

Nesuvaldomi plaukai? Puiku!

Nepulkite į neviltį, net jei plaukai stori, nesuvaldomi! Juos galite suformuoti į geriausius įvaizdžius. Norėdamos kuo labiau pamaitinti plaukus, kasdien naudokite kondicionierių ir leiskite plaukams natūraliai išdžiūti. Norėdamos užbaigti procedūrą, nedidelį kiekį kremo arba formavimo putų įmasažuokite į plaukų galiukus, kad maži plaukeliai nestyrotų.

O jei Jūsų garbanoti plaukai dažnai atrodo neišraiškingi, kadangi jiems trūksta drėgmės, padės bet kurios NIVEA putos. Jų drėkinamoji sudėtis su pantenoliu apgaubia kiekvieną garbaną ir suteikia joms elastingumo.

Plaukų kaukė norint šilkinių, sveikų plaukų

Plaukai atrodo sveiki, tik jei blizga ir yra purūs. Tačiau mūsų plaukams trūksta maitinimo ir elastingumo, todėl jie atrodo trapūs ir neblizga.

Gali padėti palepinimas natūraliais aliejais:
itin tinka migdolų, jojobos ir argano aliejus. Prieš plaudamos plaukus, užlašinkite kelis aliejaus lašelius ant plaukų augimo linijos ir per visą plaukų ilgį. 

Norėdami, kad galvos oda visiškai sugertų visas maistingąsias medžiagas, prieš išplaudamos aliejų palaukite valandą. Plaukai iš karto taps švelniais kaip šilkas ir lengvai iššukuojamais.

0126_HC_hair_care_tips_for_everyday_intro_2

Sudėtingi atspindžiai, gaivus ir sveikas blizgesys

Puikūs plaukai – plaukai, kuriais tinkamai rūpinamasi, blizga. Galima rasti nuostabių plaukų priežiūros produktų – ne tik vaistinėse, bet ir savo šaldytuve.

Iš arčiau: kasdienės plaukų priežiūros patarimai

Hair Care Tips For Everyday

Kodėl turiu rūpintis savo plaukais?

Plaukų tipui tinkama priežiūra – tai raktas į blizgančius, sveikus plaukus, nepaisant Jūsų amžiaus.

Nedideli patarimai kiekvienai dienai

  • Naudodamos tinkamą džiovinimo metodą, plaukams akimirksniu suteiksite apimties. 
    Džiovinkite priešinga nei plaukų augimo kryptimi. Taip pakelsite plaukų šaknis ir plaukų augimo liniją.
  • Įsitempę ir pažeisti plaukai reikalauja ypač daug dėmesio. Pamaitinkite juos maistingomis plaukų kaukėmis, pvz., giliai regeneruojančiu „Intense Care and Repair Shampoo“, ir stenkitės neformuoti jų karščiu.
  • Būtinai naudokite tinkamus priežiūros produktus! Plaukai bus sveiki tik juos lepinant tinkamais šampūnais ir kondicionieriais.