Priežiūra norint gražių rankų

Mūsų rankų ir nagų būklė apie mus daug sako, tačiau jie kasdien veikiami tam tikros įtampos. Todėl itin svarbu intensyvi priežiūra ir reguliarus manikiūras: NIVEA gali patarti, į ką atkreipti dėmesį.

Švelni ir reikalinga priežiūra: viskas, ką Jums reikia žinoti apie rankų odą

Nagai, nago guolis ir odelės – gražūs iki pirštų galiukų

Gražūs nagai užbaigia rankų priežiūrą. Todėl reguliariai pamaloninkite nagus, odeles ir nago guolį manikiūru. Daugiau galite paskaityti toliau. 
Tačiau kas dar gali rūpintis Jūsų nagais?

Užtepusios kremo ant rankų, būtinai pamaloninkite ir nagus. Kol tepate kremą ant rankų (pėdų), paprasčiausiai galite lengvai jį įmasažuoti į nagų kampučius ir tokiu būdu taip pat jais pasirūpinti. 

Be to, galima įsigyti specialių odelių lazdelių, impregnuotų aliejumi nagams. Lazdele paprastai ir greitai užtepkite drėkiklio ant nagų kraštelių ir švelniai jį įtrinkite. 
Arba vakare, prieš eidamos miegoti, į nagus galite įmasažuoti aliejų nagams. 
Jie bus papildomai sudrėkinti, sustiprės, bus sveiki ir lygūs. 

Dar vienas privalumas: odelės pernelyg nesikeratinizuoja, todėl sutaupote laiko manikiūrui ir pedikiūrui. 
Rankų drėgmė

Pamaloninkite odą papildoma švelnios, mylinčios priežiūros doze

Papildoma priežiūros dozė vakare yra gana paprasta: įtrinkite storą kremo sluoksnį (pvz., NIVEA „Smooth Nourishing Hand Creme“) ir užsidėkite lengvas medvilnines pirštines. Paprasčiausiai palikite jas per naktį ir atsikelkite švelniai sudrėkintomis rankomis.

Čia pateikiame kelis dalykus, kuriuos turėtumėte žinoti apie rankų odą

 • Ji beveik tiek pat jautri, kaip mūsų veido oda. Jai tenka atlaikyti daugiau, kadangi mūsų rankos nuolat naudojamos.
 • Mūsų rankų išorėje esanti oda yra labai plona, poodyje yra mažai riebalinio audinio. Todėl ji yra jautri ir lengvai senėja.
 • Delnai turi daugiau riebalinio ir jungiamojo audinio bei yra tvirtesni. Tačiau nesant plaukelių ar riebalinių liaukų, jiems sunku sugerti drėgmę.
 • Išoriniai veiksniai, pvz., saulė, šaltis, šiluma ir vanduo, taip pat trikdo odos natūralius apsauginius barjerus.
 • Rankų priežiūros tikslas – apsaugoti rankas nuo išsausėjimo ir jas sudrėkinti.

Patarimai, kaip rūpintis sausomis rankomis

Drėkinti, drėkinti, drėkinti! Kadangi dėl riebalinio audinio trūkumo mūsų rankos negali pačios regeneruotis, joms reikia daug drėgmės.

Intensyvi priežiūra sausoms rankoms
Labai sausas rankas peršti, oda įsitempusi ir netgi sutrūkusi. Riebūs kremai rankoms su dekspantenoliu ir medetkų aliejumi žada greitą poveikį. Jie iš karto nuramina įsitempusią odą, ją apsaugo ir padeda regeneruotis.  

Mūsų patarimas:
rinkitės rankų kremą su „Hydra IQ“, pvz., NIVEA „Smooth Nourishing Hand Cream“, kuris nepertraukiamai drėkina odą.
Rankų kremas

Patarimai, kaip rūpintis sausomis rankomis

Drėkinti, drėkinti, drėkinti! Kadangi dėl riebalinio audinio trūkumo mūsų rankos negali pačios regeneruotis, joms reikia daug drėgmės.
Medalionas

Rankų kremai su dekspantenoliu – papildoma drėkinamąja ir priežiūros

Itin sausoms, šiurkščioms ir sutrūkinėjusioms rankoms reikia daug priežiūros ir dėmesio. Išbandykite NIVEA „Repair & Care Hand Balm“. Jo „Hydra IQ“ sudėtis itin drėkina, o dekspantenolis nuramina tempimo pojūtį.

Rankų priežiūra su NIVEA: rūpinimosi rankomis ir gražių nagų patarimai


Valomieji šveitikliai, riebios kaukės ir tinkama drėkinamoji priežiūra užtikrina, kad nagai bus sveiki, o rankos gražios

Pažingsniui: puikus manikiūras

 1. Visai kaip Jūsų rankų oda, odelės taip pat lengvai gali išsausėti arba nuplyšinėti. Štai kodėl joms taip pat reikia daug drėgmės.
 2. Reguliariai drėkinkite odeles aliejumi arba kremu,norėdamos geriausių rezultatų, kaskart, kai darote manikiūrą. Paprasčiausiai švelniai jį įmasažuokite ir leiskite jam susigerti į odą!
 3.  Kai darotės manikiūrą ir kerpate nagus, geriau naudoti žirklutes, o ne nagų žnyplutes. Žnyplutės dažnai palieka nedidelių įplėšimų, dėl kurių nagas gali vėliau toliau plyšti.
 4. Tada stikline nagų dilde suformuokite nagus. Kadangi jų paviršius lygus, nagus galima nudildinti labai tiksliai. Pirmiausia naudokite šiurkštesnę pusę, paskui pereikite prie lygesnės.
 5. Svarbu dildinti tik viena kryptimi, kad nepažeistumėte nago struktūros.
 6. Natūraliausiai atrodo suapvalinta nagų forma, šiek tiek nusitęsianti virš piršto galiuko.

Šveitikliai – vos per akimirką švelni oda

Šveitiklis ne tik efektyvi priemonė, bet jį lengvai galima pasigaminti namuose. 
Paprasčiausiai sumaišykite tris valgomuosius šaukštus alyvuogių aliejaus su dviem valgomaisiais šaukštais cukraus. 
Gausiai užtepkite šios pastos ant rankų – įmasažuokite, tačiau pernelyg nespauskite. Alyvuogių aliejus odai suteikia minkštumo ir lygumo, o cukrus pašalina negyvas odos ląsteles ir užtikrina gerą kraujo cirkuliaciją. 
Galiausiai, nuskalaukite šveitiklį drungnu vandeniu. Dabar Jūsų rankos visiškai paruoštos kitam priežiūros etapui ir manikiūrui.
product stage background

Kremas kiekvienam rankų priežiūros poreikiui tenkinti