Lūpų priežiūra: kaip lūpas išlaikyti sveikas

Tinkama lūpų priežiūros rutina ir nuolatinis lūpų drėkinimas gali jas padaryti gražias ir daug sveikesnes.

Slapta sudedamoji dalis lygioms lūpoms: Lūpų balzamas

Lūpų balzamas yra sausų ir sutrūkinėjusių lūpų gelbėtojas. Jį naudojant reguliariai, lūpos pamaitinamos ir jaučiasi puikiai.

4 reguliaraus lūpų balzamo naudojimo privalumai

  • Daugiau jokių pleiskanų – lūpų balzamas akimirksniu sumažina lūpų pleiskanojimą
  • Lūpų dažai užsiteps daug lygiau ir atrodys geriau
  • Jei lūpos bus sudrėkintos, visi įtrūkimai išnyks
  • Atrodysite jaunai – sudrėkintos lūpos gali nubraukti kelis amžiaus metus

Lūpų balzamas – kas tai ir kodėl jis toks svarbus?

Mūsų lūpų oda yra daug plonesnė ir jautresnė nei visos kitos veido odos. Todėl ją labiau veikia aplinkos veiksniai, pvz., temperatūra, mažas drėgnis ir kiti veiksniai. Dėl šių veiksnių lūpos gali išsausėti, pradėti pleiskanoti ir sutrūkinėti, todėl pojūtis bus labai nemalonus.

Išsirinkus tinkamą lūpų balzamą ar lūpų sviestą ir jį naudojant kelis kartus per dieną, lūpos daugiau nebeišsausės ir nesijaus nemaloniai. Lūpų svieste, pvz., NIVEA lūpų balzamas vanilla & macadamia yra taukmedžių sviesto ir migdolų aliejaus, kuris lūpas intensyviai drėkina ir užtikrina ilgalaikę priežiūrą. Visada rankinėje turėkite gerą lūpų balzamą arba lūpų sviestą, taip lūpas palaikysite sudrėkintas, nepaisant oro.
Be savo maitinamosios galios, lūpų balzamas veikia ir kaip apsauginis sluoksnis, kuris užsandarina sritį ir neleidžia į ją patekti neigiamą poveikį darantiems veiksniams.

šypsokitės

Suteikite šiek tiek spalvos

Tam tikri „Nivea“ lūpų balzamai, pvz., NIVEA lūpų pieštukas fruity shine cherry lūpoms suteikia šiek tiek spalvos ir jas maitina. Ši spalva puikiai tinka dienoms, kai praleidžiate lūpų dažus, tačiau vis tiek norite be pastangų atrodyti gražiai.
lūpos

Patepkite sviestu: drėkinkite lūpas sviestu

Lūpų sviestai skiriasi nuo lūpų balzamų savo tekstūra. Juos naudojant lūpos blizga, atrodo pilnesnės ir sudrėkintos. Vieną jų užtepus ryte, lūpų priežiūros rutina taps lengvesnė.
product-stage-bg

Informacija apie lūpų balzamus: viskas, ką turite žinoti

Lūpų balzamą galima panaudoti įvairiai, ko galbūt nežinote. Tačiau taip pat svarbu netikėti visais mitais.
saulė

Lūpų balzamą galima naudoti ne tik lūpoms

Daugelį lūpų balzamų galima naudoti įvairiai, todėl tai universalūs produktai. Dėl savo tekstūros ir natūralių bei itin drėkinančių sudedamųjų dalių, jie puikiai tinka ne tik lūpoms prižiūrėti.

Kodėl svarbu saugoti lūpas nuo saulės

Daug žmonių negalvoja apie lūpas, kai pakrypsta kalba apie saulės priežiūros rutiną. Lūpas itin pažeidžia saulė, kadangi jų oda labai plona ir švelni. Ne tik tai. Kadangi mūsų lūpos patiria tiek daug, kai visą dieną valgome ir geriame, svarbu pakartotinai užtepti produkto nuo saulės, kad visada būtumėte apsaugotos.

Naudokite NIVEA lūpų balzamą su apsauga nuo saulės, pvz., NIVEA drėkinamasis lūpų pieštukas Hydro Care SPF 15, kad lūpos būtų sudrėkintos ir apsaugotos, kol esate lauke ir mėgaujatės saule.

moters-lūpų-priežiūra

Ar gali kilti nepriklausomybė nuo lūpų balzamo?

Tai mitas. Jūsų lūpos prie nieko negali priprasti. Lūpų balzamo sudedamosios dalys nesausina lūpų, kad taptų sunku juo nustoti naudotis. Jei oda pernelyg išsausėjusi, kreipkitės į savo gydytoją, kuris padės nustatyti pagrindinę priežastį.
bučinys

Ar mano šerpetojančios lūpos yra užkrečiamos?

Tai mitas. Šerpetojančios lūpos jokiu būdu nėra užkrečiamos. Lūpos ima šerpetoti dėl aplinkos veiksnių, pvz., dėl didelio šalčio ir mažo drėgnio. Vienas būdas išvengti sausų lūpų – tinkamai jas prižiūrėti.