Veido valymas norint gaivios ir sveikos odos

Makiažo valymas ir odos valymas, tonizavimas ir drėkinimas: šiais veiksmais norime parodyti tai, kas svarbu, tinkamus produktus ir tai, kas svarbu odos tipui.

Jūsų kasdienis valymo ritualas

Kasdienė veido priežiūra – tai valymas, tonizavimas ir drėkinimas: laikykitės šių trijų žingsnių, kad oda kasdien būtų gaivi ir švytinti.
Veido valymas

Veido valymas: dukart per dieną?

Kadangi naktį mūsų oda atsinaujina, labai svarbu ją ryte nuvalyti. Ryte valant odą, pirmiausia pašalinamos negyvos odos ląstelės.

Tinkamai nuvalyti makiažą reikia išmokti

Prieš eidamos miegoti, visada nuvalykite makiažą. Nuvalyti veidą vakare yra itin svarbu, kadangi blakstienos gali nulūžinėti, o makiažo likučiai gali sukelti bėrimą ir paraudimus. Norint nuvalyti makiažą ir likusias priemones, rekomenduojame naudoti specialiai akims sukurtus makiažo valymo produktus, pvz., NIVEA „Double Effect Eye Make-up Remover“. Jie padės prausiantis duše švelniai ir kruopščiai nuvalyti makiažą. 

Geriausiai tinkantį makiažo valiklį reikia rinktis pagal naudotas makiažo priemones. Lengvus akių šešėlius arba akių pravedimą galima švelniai nuvalyti produktu be aliejų. Vandeniui atsparų makiažą reikėtų nuvalyti aliejinga alternatyva, pvz., „Waterproof Eye Make-up remover“. Skruostų, nosies, kaktos ir smakro makiažą galima lengvai nuvalyti valomosiomis servetėlėmis arba prausimosi losjonu. 
Tarp kitko, net jei nebuvote pasidažiusi, veidą vis tiek turite nuvalyti kas vakarą, kadangi dienos metu ant veido susikaupia dulkių, prakaito ir odos lipidų. Dėl jų oda gali sudirgti ir atsirasti dėmelių.
Odos spalvos atgaivinimas
Antrasis žingsnis po valymo – tonizavimas. Odos tonizavimui skirti produktai pašalina vandenyje tirpius likučius, pvz., prakaitą, nešvarumus ir valomųjų produktų likučius. Ką turėtumėte žinoti: niekada nenaudokite toniko vieno – jis skirtas tik atgaivinti ir nuraminti odą, taip pat ją paruošti paskesniam drėkinimui. Kai naudojate toniką, įsitikinkite, kad jis atitinka Jūsų odos reikalavimus.

Tinkamas veido valiklis: patarimai kiekvienam odos tipui

Nėra vienodos odos. Apibendrinome, kurie produktai yra tinkami, o kurių turėtumėte vengti, jei oda yra sausa, riebi, jautri arba mišri.

Sausa ir jautri oda

Sausa oda
Sausai odai trūksta riebalų ir drėgmės. Naudojant netinkamą produktą, ji gali būti sudirginta, taip pat ji gali pradėti pleiskanoti. Todėl sausai odai tinka naudoti švelnų valomąjį pienelį su drėkinamosiomis sudedamosiomis dalimis. Pavyzdžiui, NIVEA „Refreshing Cleansing Milk“ su migdolų aliejumi ir „Hydra IQ“. Naudokite tik bealkoholinius tonikus, kadangi alkoholis gali dar labiau išsausinti sausą odą. Informacijos apie sausą odą daugiau rasite čia.
Jautri oda
Jautri oda lengvai sudirgsta, todėl su ja reikia elgtis itin atsargiai. Veidui valyti naudokite švelnų valomąjį pienelį arba švelnų skystį su raminamosiomis sudedamosiomis dalimis. NIVEA „Gentle Caring Micellar Water“ su deksapantenoliu, vynuogių sėklų aliejus ir speciali micelių technologija aktyviai mažina tris jautrios odos požymius, t. y. paraudimą, tempimą ir sausumą. Tuo pačiu metu jis kruopščiai valo ir drėkina.

NIVEA veido priežiūros patarimas – veido valymas

normali oda

Normali ir mišri oda

Normali oda
Jei normali oda yra sveika, paraudimų, dėmių ir išsausėjimų atsiranda retai. Norėdamos ilgai išlaikyti šį malonų odos pojūtį, odai valyti naudokite švelnius ir drėkinamuosius produktus. Normaliai odai tinka valomasis pienelis arba gaivinamasis prausimosi gelis. Jei skubate, valant veidą galima rinktis švelnias valomąsias servetėles. NIVEA „Gentle Cleansing Wipes“ su vitaminu E lengvai nuvalo makiažą ir vandeniui atsparų tušą. Informacijos apie normalią odą daugiau rasite čia.
Mišri oda
Mišrią odą sudaro du odos tipai: sausi skruostai ir riebi T zona. Jums idealiai tinka sausas sritis drėkinantys, tačiau jų neriebinantys produktai. Švelnus prausiamasis gelis kruopščiai ir švelniai valo. Naudokite NIVEA „Refreshing Wash Gel vitaminu E ir „Hydra IQ“ savo mišrios odos poreikiams tenkinti. Jūsų veido oda ne tik bus kruopščiai nuvalyta, bet ir atgaivinta bei sudrėkinta. Informacijos apie mišrią odą daugiau rasite čia.

Riebi ir brandi oda

Riebi oda
Riebi oda dažnai linkusi būti nešvari, todėl ją būtina kruopščiai valyti. Tinkamas pasirinkimas – antibakterinis prausiamasis šveitiklis, pvz., NIVEA „Anti-Blemish Daily Wash Scrub“ su magnolijos žievės ekstraktu. NIVEA grožio seriją dėmėtai odai taip pat sudaro NIVEA „Anti-Blemish 3-in-1 Cleanser ir NIVEA „Control Shine Toner“. Visada venkite naudoti produktus su aliejais, jei Jūsų oda yra riebi! Informacijos apie riebią odą daugiau rasite čia.
Brandi oda
Brandi oda turi daug poreikių. Mums senstant, ji tampa sausesnė, plonesnė ir praranda elastingumą. Todėl ją reikia papildomai drėkinti – netgi valant. Ypatingiems brandesnės odos poreikiams tenkinti rekomenduojame naudoti valomuosius micelinius vandenis: jie kruopščiai pašalina makiažą ir nešvarumus, tačiau odos neišsausina.

Jautri oda

Maloniai elkitės su savo oda

Veido oda yra ypač jautri – jos greitai netrinkite rankšluosčiu arba nenaudokite pernelyg karšto vandens. Blakstienų tušą ir kitą makiažą lėtai ir švelniai nuvalykite vatos lapeliu.
product-stage-bg

Štai ką reikia žinoti apie šveitiklius

Odos šveitimas

Geriausias dienos metas veidui šveisti

Mūsų patarimas – šveitiklius geriausia naudoti vakarais. Tada oda turi pakankamai laiko atsinaujinti per naktį, o kitą dieną pradėsite švytinčia veido spalva.

Tinkamas šveitimas. Kaip tai atlikti

  • Prieš naudodamos šveitiklį, nuvalykite ir tonizuokite odą. 
  • Švelniai įmasažuokite produktą į drėgną veidą, vengdamos paakių ir burnos zonų. 
  • Atkreipkite dėmesį į naudojimo laiką. 
  • Tada gausiai nuskalaukite odą drungnu vandeniu.

Šveitikliai, kaukės ir kitos gydomosios priemonės

Užbaikite kruopščios veido priežiūros valymo programą švelniu šveitikliu. Įvairios šveitiklio sudedamosios dalys, pvz., mikrorutuliukai ar druska, giliai išvalo poras. Pašalinant negyvas odos ląsteles, viršutinis odos sluoksnis išlyginamas. Paskatinama kraujotaka ir ląstelių atsinaujinimas. Tačiau naudojant šveitiklius, mažiau yra daugiau. Viršutinis odos sluoksnis veikia kaip svarbus barjeras – šveitiklį naudojant pernelyg dažnai galima pažeisti raginį sluoksnį. Jei Jūsų oda sausa, šveitiklį naudokite daugiausiai kartą per savaitę.

Night care routine

This night care will do wonders to your skin