Kaip NIVEA Prisiliečia Prie Planetos

LYTĖJIMAS DARO MUS ŽMONĖMIS

Mūsų lytėjimo juslė padeda mums tobulėti kaip žmonėms ir apibrėžia, kas esame. Mūsų oda, kuri yra didžiausias žmogaus kūno organas, yra pagrindinis lytėjimo pojūčius užtikrinantis objektas, leidžiantis užmegzti ryšį vieniems su kitais ir mus supančiu pasauliu.

Leiskime mūsų pasauliui pajusti teigiamą žmogaus prisilietimo galią!

baby-hand-holding-adult-finger

Dirbdami NIVEA tikime teigiama žmogaus prisilietimo galia. Stengiamės kurti odos priežiūros produktus, leisiančius puikiai jaustis, kad galėtumėte bendrauti su kitais ir mėgautis gyvenimu. Mūsų požiūris į odą holistinis. Mes nagrinėjame, kaip ji jungia mus su aplinka ir kaip ją veikia mūsų mityba ir emocijos. Mūsų produktų filosofija yra kurti odos priežiūros produktus, kurie pagerina odos natūralią funkciją, kad visi galėtų turėti sveiką, gražią odą.

 

 

Mes stengiamės įnešti teigiamų pokyčių į pasaulį. Iškėlėme sau ambicingus tvarumo tikslus. Mūsų mokslinių tyrimų skyriai toliau tobulina formules, kad odos priežiūros produktai būtų kuo geresni, o poveikis aplinkai – kuo mažesnis. Glaudžiai bendradarbiaujame su „žaliosiomis iniciatyvomis“ ir kitais partneriais, kad rastume naujų būdų prisidėti prie mūsų planetos gerovės. Kurti odos priežiūros produktus, kurie lygiai taip pat tausotų planetą, kaip mūsų odą, yra iššūkis, kurį NIVEA nori įveikti vykdydama visą savo veiklą.


Trys nivea tvarumo ramsčiai

Ši interneto svetainė buvo sukurta siekiant padėti visiems mums saugoti planetą; joje pateikiama daug naudingos informacijos apie visus aplinkai saugios, švelnios ir efektyvios odos priežiūros aspektus:
nivea-sustainability-skin-comes-first

Svarbiausia – oda

Pasinaudokite Nivea odos priežiūros patirtimi ir sužinokite daugiau apie mūsų pastangas dėl saugos odai vertinimo, sveikatos ir aplinkai draugiškesnės odos priežiūros iniciatyvų bei Nivea sudedamųjų dalių.

nivea-sustainability-world-is-our-skin

Pasaulis yra mūsų oda

Atraskite daugybę būdų, kuriais NIVEA siekia didinti visos mūsų veiklos (nuo išteklių tiekimo iki gamybos, pakavimo ir perdirbimo) tvarumą.

nivea-sustainability-honesty-transparency

Sąžiningumas ir skaidrumas

Sužinokite daugiau, kaip NIVEA įgyvendina mūsų vertybes – nuo mūsų elgesio kodo iki įsipareigojimų, jungtinių projektų ir iniciatyvų.