Monica Bellucci

JAUNYSTĖ JAU SLYPI MANO ODOJE

STANGRINANTI SUDĖTIS SU HIALURONO RŪGŠTIMI IR KOLAGENU

Nesvarbu, kiek bebūtų metų, kiekviena norite, kad oda atrodytų graži ir jauna. Todėl rūpinatės mityba, sportuojate ir naudojate kosmetikos priemones, stangrinančias, drėkinančias ir lyginančias odą! Dabar naujasis gaminių asortimentas nuo raukšlių NIVEA HYALURON CELLULAR FILLER padės tai daryti!

 

DIENINIS KREMAS NUO RAUKŠLIŲDieninio kremo naudojimas – tai vienas pagrindinių odos priežiūros veiksmų. Štai kodėl taip svarbu išsirinkti tinkamą dieninį kremą. Kokie yra dieninio kremo nuo raukšlių NIVEA HYALURON CELLULAR FILLER privalumai?
  • Sudėtyje yra hialurono rūgšties ir kolageno gamybą skatinančios medžiagos – tai unikali formulė, stimuliuojanti ląsteles gaminti hialurono rūgštį ir kolageną, todėl raukšlės užpildomos iš vidaus. Oda tampa stangri ir putli, o raukšlės išlyginamos.
  • UVA/UVB (SPF 15) filtrų sistema padeda apsaugoti odą nuo ląstelių pažeidimo ir spalvos pakeitimo, kurį sukelia UV spinduliai.

 

DIENINIS KREMAS NUO RAUKŠLIŲ

PERLŲ SERUMAS NUO RAUKŠLIŲ

PERLŲ SERUMAS NUO RAUKŠLIŲ

Ar norite savo odai suteikti dar daugiau maistinių medžiagų? Išmėginkite serumą! Atnaujinamojo serumo lašeliai nuo raukšlių iš gaminių asortimento NIVEA HYALURON CELLULAR FILLER – tai intensyvaus poveikio ir koncentruota priemonė nuo raukšlių, kurią galite naudoti dienai ir nakčiai. Paspaudus dozatorių, lašeliai tampa tik ką suaktyvintu serumu, kurio formulę sudaro natūralus sudedamųjų dalių derinys – hialurono rūgštis ir kolagenas.

Koks poveikis? Raukšlės yra užpildomos ir sumažėja, oda tampa sudrėkinta, o veido kontūras sumodeliuotas.

NAKTINIS KREMAS NUO RAUKŠLIŲ

Gaminių asortimentą NIVEA HYALURON CELLULAR FILLER papildo dar du unikalūs gaminiai. Naktinis kremas nuo raukšlių su hialurono rūgštimi ir kolageno gamybą skatinančia medžiaga.
  • Užpildo ir sumažina raukšles.
  • Suteikia odai daugiau stangrumo.
  • Oda tampa lygi ir švelni liesti.
  • Naujoviška formulė leidžia odai atsinaujinti miegant ir užtikrina jos intensyvų drėkinimą.

NAKTINIS KREMAS NUO RAUKŠLIŲ

PAAKIŲ KREMAS NUO RAUKŠLIŲ

PAAKIŲ KREMAS NUO RAUKŠLIŲ

Naujovišką formulę sudaro odai tinkančių dviejų sudedamųjų dalių derinys, kuris aktyvina ląsteles, jog jos pačios pradėtų gaminti hialurono rūgštį ir kolageną. Gaminys buvo patikrintas dermatologų ir oftalmologų, jis taip pat tinka kontaktinius lęšius nešiojantiems žmonėms.

Paakių kremas nuo raukšlių padės pasirūpinti raukšlėmis ir raukšlelėmis aplink akis, kurios reguliariai jį naudojant bus užpildytos ir išlygintos. Oda taps stangresnė, sudrėkinta ir gaivi.