Svarbiausia – oda

Dirbantiesiems NIVEA oda yra svarbiausia. Daugiau nei 100 metų tyrinėjome odą ir ieškojome geriausių, saugiausių ir efektyviausių odos priežiūros formulių. Būdami vienu iš pirmaujančių viso pasaulio ekspertų odos priežiūros srityje, turinčių pažangiausius odos mokslinių tyrimų centrus, daug dėmesio skiriame žmonijai, natūraliai sveikatai ir žmogaus odos grožiui. Rūpinimasis aplinka yra logiška mūsų pastangų kurti saugias, švelnias ir efektyvias odos priežiūros priemones dalis.

NIVEA išmano apie odą...

Turėdami daugiau nei 100 metų patirties, atlikdami beveik po 2000 mokslinių tyrimų per metus ir turėdami daugiau nei 1000 NIVEA ekspertų, kurie užsiima vien tik moksliniais tyrimais ir plėtra, itin gerai suprantame odą ir jos poveikį žmogaus gerai savijautai. Vien 2018 m. jūsų NIVEA produktams arba būsimiems NIVEA produktų patobulinimams visame pasaulyje buvo naudojama daugiau nei 1900 mūsų pačių patentuotų technologijų. Niekada nesilaikome vien tik reglamentavimo reikalavimų, o stengiamės viršyti teisinius reikalavimus, kad net pati jautriausia oda jaustųsi puikiai dėl rūpestingo NIVEA prisilietimo. Todėl mūsų sudedamosioms dalims ir produktams taikomų saugos kriterijų sąrašas yra žymiai griežtesnis nei bet kokie reglamentai.

...ir mums tai patinka.

Ištikimai laikydamiesi savo aukštų odos sveikatos ir saugos standartų, savo produktams renkamės sudedamąsias dalis, kurios padeda išlaikyti odą sveiką ir gražią: visada ieškome kuo geresnio ir tvaresnio sprendimo, kuris ne visada gali būti tas, kurio tikitės. Kai kuriais atvejais žmogaus sukurtos sudedamosios dalys iš tiesų yra geresnės mūsų odai ir planetai nei natūralios kilmės alternatyvos. Pavyzdžiui, eteriniai aliejai: natūralūs eteriniai aliejai gali dirginti odą ar net sukelti alergines reakcijas. Mūsų sintetiniai eteriniai aliejai, priešingai, yra švelnūs net ir pačiai jautriausiai odai – jie nekenkia mums ir mūsų planetai.


Odos priežiūros esmė

Modernios odos priežiūros pionierė NIVEA yra sukaupusi daugiau nei šimtą metų patirties padedant žmonėms jaustis gražiems ir patogiai. Milijonai viso pasaulio vartotojų pasitiki mūsų produktais ir juos mėgsta. Visada besistengdami sukurti geriausią įmanomą odos priežiūros patirtį, toliau tobuliname savo formules. Tikime odos priežiūra, kuri suteikia būtent tai, ko reikia odai, kad ji būtų sveika, nenaudojant nieko, kuo nepasitikime šimtu procentu.

Kalbant apie sudedamąsias dalis, išskiriame „reikšmingas“ ir „svarbias“ medžiagas. „Reikšmingos“ sudedamosios dalys yra kasdienės kosmetikos pasaulio herojės. Jos atlieka pagrindines funkcijas ir padeda mūsų produktams rūpintis jūsų oda geriausiu, patikimiausiu būdu. Kaip tekstūrą gerinančios medžiagos ir emulsikliai, jos suteikia produktams lygią, malonią liesti ir lengvą užtepti tekstūrą. Kaip konservantai, jos padeda išlaikyti NIVEA produktus šviežius ir saugius naudoti ilgą laiką.

„Svarbios“ sudedamosios dalys yra superherojės, suteikiančios specialiųjų vertingų savybių mūsų produktams. Kai kurios mūsų svarbios medžiagos, pvz., Q10, yra NIVEA atradimai, kurie padarė perversmą kosmetikos pasaulyje. Visos jos mūsų produktams suteikia papildomų ypatybių, pagerindamos odos natūralią funkciją. Visko būtent tiek, kiek reikia.

Ar tai būtų unikalios mūsų sukurtos, ar reikšmingos medžiagos, bet kuri į mūsų produktus dedama sudedamoji dalis buvo kruopščiai patikrinta laikantis griežtesnių, nei numato reglamentai, reikalavimų. Tai darome tam, kad užtikrintume, jog kiekvienas mūsų produktas atitiktų aukščiausius standartus ir pateisintų jūsų pasitikėjimą NIVEA.

Norėtumėte daugiau sužinoti apie NIVEA sudedamąsias dalis? Panagrinėkite atskiras sudedamąsias dalis ir jų grupes bei sužinokite, kokios jos yra, kaip veikia ir kodėl NIVEA jas naudoja.

Svarbios sudedamosios dalys

Susipažinkite su superherojėmis, kurių dėka NIVEA odos priežiūra yra tokia ypatinga! Mūsų svarbios sudedamosios dalys papildomai rūpinasi jūsų oda. Jos palaiko odos natūralų balansą ir jį saugo, kovoja su pastebimais odos senėjimo požymiais ir didina mūsų produktų efektyvumą:

Eucerit – kas tai?

Galima teigti, jog Eucerit yra modernios kosmetikos ir viso NIVEA prekės ženklo pagrindas. Atrastas daugiau nei prieš šimtmetį, šis emulsiklis tapo pagrindine mūsų garsiojo NIVEA kremo sudedamąja dalimi. Eucerit padeda kosmetikos produktų aliejinėms ir vandeninėms dalims susimaišyti ir veikia kaip aliejinių ir vandeninių komponentų jungtis. Eucerit yra natūraliai iš vilnos vaško išgaunama medžiaga.

Q10 – kas tai?

Kofermentas Q10 yra mūsų kūnų gaminama molekulė. Jis yra labai svarbus mūsų ląstelių energijos apykaitai. Kaip energijos suteikianti medžiaga, jis padeda ląstelėms augti, išlikti sveikoms ir regeneruotis. Be to, Q10 yra galingas antioksidantas, kuris kovoja su laisvaisiais radikalais – labai aktyviai reaguojančiomis molekulėmis, kurios pažeidžia ląsteles daugeliu lygių, įskaitant ląstelių DNR, baltymus ir lipidus.

Kreatinas

Kreatinas – kas tai?

Kreatinas yra organinis junginys, kurį gamina kepenys, inkstai ir kasa. Jis vaidina svarbų vaidmenį organų energijos apykaitoje ir veikia tarsi baterija, kuri pritraukia, perduoda ir išskiria energiją.

Saldžiųjų migdolų aliejus

Saldžiųjų migdolų aliejus – kas tai?

Saldžiųjų migdolų aliejus yra šaltojo spaudimo aliejus, gaunamas iš sunokusių migdolų branduolių (saldaus, nulupto migdolų medžio vaisiaus), kuris vėliau rafinuojamas. Auksinės spalvos aliejus, pasižymintis švelniu, salsvu riešutų aromatu, jau daugybę šimtmečių naudojamas medicinoje ir odos priežiūroje.


Reikšmingos sudedamosios dalys

Maišymo agentai

Užtikrina, kad skirtingų sudedamųjų mišinys kuo geriau susigertų į odą (pvz., vanduo ir aliejus)

 • Emulsikliai
 • PEG junginiai
 • Stabilizatoriai
 • BHA / BHT
 • Tirpikliai

Tekstūrą gerinančios medžiagos

Suteikia malonų kremo, losjono ar gelio pojūtį ir išvaizdą

 • Reologinis modifikatorius
 • Tirpikliai
 • Matiniai priedai
 • Silikonai
 • Drumstikliai

Valikliai

Padeda pašalinti teršalus nuo odos ir (arba) ją nušveičia

 • Paviršinio aktyvumo medžiagos
 • Šveičiamosios medžiagos

Paruošiamoji priežiūra

Padeda paruošti odą ir jai suteikti svarbiausią priežiūrą išlaikant idealų pH lygį

 • Emolientai
 • Parafinas
 • Drėkikliai
 • Kondicionavimo medžiaga
 • Neutralizavimo medžiaga
 • Aliuminio chlorohidratas / ACH

UV FILTRAI

Padeda apsaugoti odą nuo potencialiai žalingų saulės spindulių

 • Organinis UV filtras
 • Mineralinis UV filtras
 • Titano dioksidas / nanopigmentai

Aromatai

Padeda produktui atrodyti, kvepėti ar turėti malonų skonį (lūpų priežiūra)

 • Aromatai