Drėkiklis visiems Jūsų poreikiams

Dauguma moterų žino, kad gražia oda reikia rūpintis daug. Tačiau ne daugelis žino, kuris drėkiklis tinka jų odos tipui. Kokio tipo kremas Jums geriausiai tinka? Sužinokite čia!

Puikus drėkinamasis produktas mano kremo tipui

Tinkamo kremo naudojimas norint gražios odos

  • Kasdienis drėkinimas yra svarbus ir smagus grožio ritualas, tačiau ar žinote savo asmeninio kremo tipą? Pasirinkite tinkamą priežiūrą odos tipui ir įgykite tinkamų grožio įpročių, kad galėtumėte mėgautis gražia, švytinčia oda.
  • Ar Jums patinka rūpintis savimi ir kūno losjonas yra rutinos dalis? Tuomet esate tipinis asmuo vienam iš įvairių NIVEA kūno losjonų, pasižyminčių lengva konsistencija. 
  • Ar Jums patinka prižiūrėti odą dekoratyviniuose indeliuose esančiais kremais? Pamaloninkite save priemone NIVEA „Soft“ ir padovanokite odai daug drėgmės. 
  • Pirmenybę teikiate lengvai priežiūrai, kuri veikia intensyviai, tačiau neriebina? Tada tiksliai tinkamas pasirinkimas Jums – NIVEA „Care a light nourishing face cream“.
  • Ar jaučiate, kad vieno losjono nepakanka ir kad oda vis tiek sausa? Tokiu atveju naudokite NIVEA „Oil-in-Lotions“ produktus.
  • Norite, kad oda būtų dar minkštesnė? Tokiu atveju prieš tepdamos suflė arba kūno losjoną, naudokite kūno šveitiklį – jis odą padarys lygią, padės jai spinduliuoti natūralų grožį.
 

 spindinčiai graži

Raskite tinkamą drėkinamąjį produktą, kad oda būtų minkšta ir spindinčiai graži

In Shower

Moisturised well in no time – find out all about in-shower products

To ensure that the skin is well supplied with moisture, more and more women are turning to NIVEA In-Shower. Shower and moisturise in one step and save time with your beauty routine.

NIVEA drėkinamasis kremas – lengvi losjonai normaliai odai

Norite švelnaus drėkiklis, kuris greitai susigeria į neprobleminę odą? Rinkitės populiarųjį NIVEA „Express Hydration Body Lotion“. Jo švelni tekstūra užtikrina, kad kūno losjonas bus užteptas tolygiai. Losjoną galite naudoti visam kūnui, jis susigeria labai greitai. Tai lengvas kremas, kuriame gausu jūros mineralų ir kuris yra puikus pasirinkimas normaliai odai. Išbandykite jį ir pačios įsitikinkite NIVEA „Express Hydration Body Lotion“ poveikiu normaliai odai! Arba išbandykite naująjį NIVEA „Care“ su jo naujoviška formule, kuris itin drėkina ir greitai susigeria. Jis intensyviai drėkina odą, tačiau nepalieka riebumo pojūčio.

Ideali priežiūra Jums – raskite NIVEA produktus Jūsų odos tipui

Norint turėti minkštą, švytinčią odą, svarbu žinoti, kokie priežiūros produktai Jums tinka. NIVEA turi tinkamų produktų.

NIVEA „Smooth Sensation Body Lotion“ – skirtas norinčioms riebaus drėkiklio, jos neapsiriks pasirinkusios šį produktą

Kasdien drėkinti yra ypač svarbu, jei viso kūno oda sausa. NIVEA „Smooth Sensation Body Lotion“ yra sprendimas Jums. Losjonas yra lengvos konsistencijos, jis greitai susigeria ir odą daro švelnią kaip šilką. Taukmedžio sviesto sudėtis ir „Hydra IQ“ odą intensyviai ir ilgai drėkina.

Sausa oda

Ar Jūsų oda labai sausa? Atraskite NIVEA drėkinamuosius kremus!

NIVEA „Repair & Care Body Cream“ itin sausą odą drėkina 48 valandas. Be to, jo sudėtis su dekspantenoliu padeda atkurti odos natūralų apsauginį barjerą.

Nivea Creme

The cream innovation for face and body

Moisturises intensively, is not greasy.

Want an irresistibly soft feeling skin? The wow factor of the new NIVEA Care is based on an innovative formula: as soon as the cream is applied it absorbs surprisingly quickly. 

NIVEA Care pampers your skin with intensive hydration. The revolutionary formula with light hydro wax blends into the skin directly after applying, providing high levels of moisture to the face and body. The unique texture absorbs quickly and is not greasy. After moisturising, your skin feels wonderfully soft and smooth. A pleasant feeling that lasts all day. 

For skin with a long-lasting smooth feeling: NIVEA Care.

  • Moisturising formula with light hydro waxes
  • Absorbs quickly without greasiness
  • Makes the skin noticeably smoother
  • Skin compatibility dermatologically approved

product-stage-bg

Tinkama drėkinamoji priežiūra kiekvienam odos tipui

Mūsų drėkinamieji universalūs produktai

Populiarusis klasikinis kremas mėlynoje skardinėje dėžutėje ir drėkinamieji kūno pieneliai.

Klasika – NIVEA „Creme“ mėlynoje skardinėje dėžutėje

Mūsų NIVEA „Creme“ yra neprilygstama odos priežiūra kiekvienam odos tipui. Kai Jūsų odai reikia itin švelnaus ir riebaus drėkinimo, šis kremas visada padės. Jame nėra konservantų, jis tinka netgi jautriai odai. Be to, jį paprasta užtepti, o nepaisant jo tirštesnės konsistencijos jis greitai susigeria. Pamaloninkite save ir odą mūsų klasika mėlynoje skardinėje dėžutėje.

NIVEA „Crème“

NIVEA Milk

Tai tinkamas drėkiklis NIVEA „Milk“ mėgėjams

Dėl savo minkštos, drėkinančios tekstūros, NIVEA kūno pieneliai puikiai tinka nuo normalios iki sausos odos. Jie itin drėkina ir palieka malonų odos pojūtį – įsitikinkite!