Kaip dieniniai ir naktiniai kremai puikiai vienas kitą papildo

Jūsų oda turi savo bioritmą. Tačiau kokios odos priežiūros jai reikia tam tikru dienos metu? Naudojat tinkamus dieninius ir naktinius kremus, oda yra apsaugota ir ja tinkamai rūpinamasi visą parą.

Apsauga ir odos priežiūra ištisą parą

Kiekviena moters gyvenimo diena skiriasi ir turi savo ritmą. Štai kodėl Jums reikia reguliariai rūpintis oda. Dieną Jūsų odai reikia apsaugos nuo aplinkos veiksnių. Ir priešingai, naktį jai reikia pagalbos regeneruotis. Asmeniniam odos tipui pritaikytas dieninis ir naktinis kremai užtikrina, kad oda bus sveika, o jos spalva švytės.

Dieninis ir naktinis kremai – apsauga ir regeneracija

Dieną veidui reikia drėgmės ir apsaugos
  • Ryte, nuvaliusios veidą, užtepkite dieninio kremo. Dieninis kremas drėkina odą ir veikia kaip apsauginis skydas prieš aplinkos poveikį. 
  • Dieniniai kremai su antioksidantais neutralizuoja laisvuosius radikalus ir apsaugo odą nuo oksidacinio streso. 
  • Ar dieną daug būnate lauke? Tada naudokite dieninį kremą su apsaugos nuo saulės faktoriumi. Jis apsaugo odą nuo saulės ir nuo jos sukelto senėjimo.
  • Dieniniai kremai su spalva odos spalvą padaro itin gaivią ir lygią. 

Naktį oda regeneruojasi itin greitai, todėl ji itin gerai sugeria drėkinamąsias sudedamąsias dalis. 

  • Kruopščiai nuvaliusios odą, ant veido ir kaklo užtepkite naktinio kremo. Įprastai naktinis kremas yra riebesnis ir padeda vykti natūraliam odos regeneracijos procesui. 

  • Priešingai nei dieniniuose kremuose, naktiniuose kremuose nėra apsaugos nuo saulės faktoriaus. Štai kodėl naktį nenaudokite dieninio kremo – apsaugos nuo saulės faktorius naktį nereikalingas.

Dieninė priežiūra: UV apsauga

Dieninis kremas – apsauginis skydas nuo saulės spindulių

Saulės šviesa yra viena pagrindinių pirmalaikio odos senėjimo priežasčių. Štai kodėl turėtumėte naudoti dieninį kremą su apsaugos nuo saulės faktoriumi, pvz., NIVEA „Anti-Wrinkle Day Cream“ visiems odos tipams.

Kaip oda regeneruojasi miegant

Naktiniame kreme yra maitinamųjų sudedamųjų dalių. Jis itin vertingas, kadangi mums einant miegoti oda pradeda darbą. Miegant paskirstomi įvairūs hormonai (be kitų dalykų), atsakingi už ląstelių regeneraciją. Be to, naktį daug labiau cirkuliuoja kraujas ir tiekiamos maistingosios medžiagos. Su sveiku miegu derinami naktiniai kremai skatina odos regeneraciją. Senėjimą lėtinančios sudedamosios dalys taip pat svariai prisideda prie odos priežiūros naktį. NIVEA „Cellular Anti-Age Nightcream“ su ląsteles suaktyvinančiomis sudedamosiomis dalimis palaiko natūralų odos regeneracijos procesą, pagerina odos atsinaujinimą ir užtikrina jaunesnę odos išvaizdą.

Dieninis ir naktinis kremai – graži viso veido oda

Norint užtikrinti visapusišką odos priežiūrą, reikalingi ne tik dieninis ir naktinis kremai. Taip yra todėl, kad oda aplink akis itin plona ir jautri. Maistingas paakių kremas su daug drėgmės padeda išvengti smulkių linijų ir raukšlių.
Paakių kremas

Apsauga naudojant paakių kremą

Jei naudojate odos tipui tinkamą dieninį ir naktinį kremą, Jūsų veido oda yra apsaugota visą parą. Tačiau jautriai paakių odai reikia papildomo dėmesio. Naudokite paakių kremus su sudedamosiomis dalimis, kaip hialurono rūgštis ar Q10.
Sveikas miegas

Grožio miegas!

Pasirūpinkite savo grožio miegu ir pamaloninkite save 7 ar 8 valandomis miego per naktį. Geriau miegosite, jei suvalgysite vakarienę, o paskutinį kavos puodelį išgersite likus ne mažiau kaip 2–3 valandoms iki miego. Atsargiai su šildomu oru – jis išsausina odą!

Dieninis ir naktinis kremai pritaikyti prie Jūsų odos poreikių

Sėkmę garantuoja ne tik sudedamosios dalys, bet ir  skirtinga dieninio, naktinio ir paakių kremo konsistencija. Tinkamas dieninis kremas yra lengvas, greitai susigeria ir suteikia matinį vaizdą. Todėl tai yra puikus makiažo pagrindas. Priešingai, naktinis kremas yra maistingesnis ir riebesnis. Ant odos jis būna ilgiau ir veikia visą naktį. Jautrią paakių sritį drėkina lengva tekstūra. Įsitikinkite, kad paakių kremas greitai susigeria ir intensyviai drėkina. NIVEA „Q10plus Anti-Wrinkle Eye Cream“ itin tinka naudoti dieną ir naktį – jis vėsina ir mažina akių paburkimus.

product-stage-bg