APSAUGO TAVE IR TAVO DRABUŽIUS

Mes visos turime savo mėgstamiausią drabužį.

Nes jis primena mums ypatingas akimirkas, mylimus žmones ir tiesiog leidžia jaustis gerai. Tu ir tavo mėgstamausias drabužis nusipelno geriausios apsaugos. Dabar NIVEA "BLACK & WHITE" su penkeriopa apsauga.


VIENAS DEZODORANTAS, PENKERIOPA APSAUGA

Naujoji NIVEA "BLACK & WHITE" produktų linija: vienas antiperspirantas - penkeriopa apsauga. Mūsų specialistų sukurti antiperspirantai užtikrina patikimą 48 valandų antiperspiranto apsaugą ir penkeriopą apsauginį poveikį. Savo unikaliu aromatu NIVEA "BLACK & WHITE" antiperspirantai blokuoja nemalonų KVAPĄ ir užtikrina 48 valandų apsaugą nuo PRAKAITO. Taip pat padeda išvengti baltų DĖMIŲ ant juodų drabužių bei geltonų dėmių ant baltų drabužių, nepalikdami produkto LIKUČIŲ ant odos bei drabužių. Nesukelia odos DIRGINIMO, nes jų originali sudėtis yra puikiai tinkama kasdieniam naudojimui. Todėl NIVEA "BLACK & WHITE" antiperspirantai yra geriausias pasirinkimas, kuris apsaugos tave ir tavo mėgstamiausią drabužį bet kokioje situacijoje.


Apsaugokite savo mėgstamiausią drabužį

[{"CssClasses":"","CssStyles":null,"X":"900","Y":"355","XMobile":"409","YMobile":"319","HotspotDetail":[{"Type":"HotspotText","Title":"PRIEŠ KVAPĄ","Copy":"Patikima apsauga su unikaliais aromatais prie\u0026scaron; prakaito kvapą.","Link":{"Title":"","Url":""},"Button":null}]},{"CssClasses":"","CssStyles":null,"X":"820","Y":"1285","XMobile":"361","YMobile":"1134","HotspotDetail":[{"Type":"HotspotText","Title":"PRIEŠ PRAKAITĄ","Copy":"48 val. apsauga nuo drėgmės","Link":{"Title":"","Url":""},"Button":null}]},{"CssClasses":"","CssStyles":null,"X":"975","Y":"753","XMobile":"424","YMobile":"669","HotspotDetail":[{"Type":"HotspotText","Title":"PRIEŠ DĖMES","Copy":"Apsaugo originalią drabužių spalvą","Link":{"Title":"","Url":""},"Button":null}]},{"CssClasses":"","CssStyles":null,"X":"1980","Y":"1290","XMobile":"1323","YMobile":"1133","HotspotDetail":[{"Type":"HotspotText","Title":"PRIEŠ LIKUČIUS","Copy":"Nepalieka produkto likučių ant odos ir drabužių","Link":{"Title":"","Url":""},"Button":null}]},{"CssClasses":"","CssStyles":null,"X":"2020","Y":"355","XMobile":"1369","YMobile":"313","HotspotDetail":[{"Type":"HotspotText","Title":"PRIEŠ SUDIRGINIMĄ","Copy":"Tinkamumas odai patvirtintas dermatologi\u0026scaron;kai.","Link":{"Title":"","Url":""},"Button":null}]}]