MAKIAŽO NUVALYMAS VIENU LENGVU PUOSELĖJANČIU VEIKSMU

MŪSŲ NAUJAS PUOSELĖJANČIŲ MICELINIŲ PRODUKTŲ ASORTIMENTAS YRA PUIKUS PAGALBININKAS, ATLIEKANT KASDIENES ODOS PRIEŽIŪROS PROCEDŪRAS. MAKIAŽĄ VALYKITE PUOSELĖJANČIA SUDĖTIMI, KURIĄ NAUDOJANT NELIEKA JOKIŲ NEŠVARUMŲ. TUO PAČIU METU VALYKITE ODĄ, DRĖKINKITE IR ŠALINKITE MAKIAŽĄ.

Greitas ir lengvas, bet tuo pat metu švelnus Jūsų odai

Reguliari veido priežiūros procedūra padeda pašalinti vakarinio ar dieninio makiažo likučius ir apsaugo Jūsų poras nuo užsikimšimo. Visgi, kai mūsų gyvenimo tempas toks intensyvus, lengva numoti ranka į efektyvios veido priežiūros svarbą.

NAUJIENA: NIVEA „Micellar“ vanduo – 400 ml

Tik vienas žingsnis: NIVEA „Caring Micellar“ vanduo nuo veido ir odos aplink akis pašalina makiažą, švelniai, tačiau kruopščiai valo ir puoselėja odą. 

Veido priežiūros procedūra skubančioms

Reguliari veido priežiūros procedūra padeda pašalinti vakarinio ar dieninio makiažo likučius ir apsaugo Jūsų poras nuo užsikimšimo. Visgi, kai mūsų gyvenimo tempas toks intensyvus, lengva numoti ranka į efektyvios veido priežiūros svarbą. Sužinokite, kaip pagreitinti ir patobulinti Jūsų veido priežiūros procedūrą naudojant „Micellar Cleansing Water“ ir „Micellar Cleansing Wipes“.


Nuo lengvesnio makiažo šalinimo Jus skiria tik vienas žingsnis.

Micelės – paprasta technologija.

Micelės veikia kaip magnetai, šalindamos purvą, makiažo likučius ir kitus nešvarumus. Papasakosime, kaip šios paprasta technologija paremtos molekulės veikia NIVEA puoselėjančiuose micelių technologija paremtuose produktuose.

NIVEA „Caring Micellar Water“ valo bei tonizuoja paprastu vatos tamponėlio mostu.

Kas yra micelinis vanduo?

Visi grožio ekspertai kalba apie micelinį vandenį. Ar jūs tikrai žinote, kaip jis veikia? Micelės – tai labai mažos molekulės, kurias pasitelkus pašalinami vandenyje ir riebaluose tirpūs nešvarumai. Sužinokite daugiau apie šią specialią sudedamąją dalį, kuri yra „Caring Micellar Water“ produktuose ir kaip jie puoselėja odą, kartu efektyviai šalindami makiažo likučius.

Kaip veikia „Micellar Wipes“?

Miceliniu vandeniu sudrėkintoms servetėlėms naudojama NIVEA „Caring Micellar Water“ formulė su vitaminu E. Jos užtikrina optimalų odos priežiūros ir švelnumo balansą. Sužinokite daugiau apie tai, kuo miceliniu vandeniu sudrėkintos servetėlės skiriasi nuo įprastų servetėlių ir kaip jos atgaivina, drėkina bei puoselėja vienu mostu.

NIVEA „Micellar Wipes“ yra efektyvi, bet kartu labai švelni priemonė, išsiskirianti subtiliu NIVEA odos priežiūros kvapu.

Patobulinkite savo įprastą veido priežiūros procedūrą

Puoselėkite veidą miceliniu vandeniu.

Micelinis vanduo yra už universalumą liaupsinamas veido valiklis. Nežongliruokite rankomis krūvos produktų, nes kiekvienas „Caring Micellar“ asortimento produktas veikia kaip „all-in-one“ (viskas viename) odos priežiūros produktas. Naudodamos micelinį vandenį, taupote laiką, Jūsų veidas švelniai puoselėjamas, ko jam ir reikia. Sužinokite, kodėl „Caring Micellar“ produktai yra puikus Jūsų odos priežiūros priedas, kurio taip ilgai laukta.

Lengvesnis makiažo šalinimas

Naudojant „Caring Micellar“ produktų asortimentą, makiažo šalinimas nebėra sudėtingas ar daug laiko atimantis darbas, o tai reiškia, kad mažiau norėsis praleisti šią procedūrą. Nuvalykite vandeniui atsparų makiažą ir intensyviai puoselėkite odą – visa tai be jokio papildomo nuskalavimo ar trynimo. Sužinokite, kaip NIVEA „Caring Micellar“ produktai leidžia paprastai nuvalyti makiažą!