Makiažo valiklis: kodėl jis toks svarbus

Net jei nesukate dėl to galvos po ilgo vakaro mieste – nuvalyti makiažą yra svarbu! Blakstienos ir oda bus sveikos tik visiškai nuvalant makiažą.

Daugiau nepamirškite nuvalyti makiažą

Atrodo gėda paprasčiausiai vakare nuvalyti meniškai padarytą makiažą. Tačiau jo negalite palikti – oda už tai Jums padėkos.
Makiažas

Vėliausiai makiažo valiklį naudokite prieš eidamos miegoti – tai taip pat padės išvengti makiažo patekimo ant patalynės.

Nusivalykite makiažą!

Kasdien, nepaisant to, ką darėte, ar makiažą buvote pasidariusios į darbą, ar buvote išėję be makiažo, dienos metu prie odos prilipo dulkių dalelės, sebumas ir odos pleiskanos, kurie neleidžia jai kvėpuoti. Todėl jas reikia pašalinti kas vakarą. Jei taip pat buvote pasidariusios makiažą, oda gali būti sudirgusi. Štai kodėl svarbu kiekvieną vakarą kruopščiai nuvalyti veidą, kad neatsirastų dėmelių ir oda nepradėtų senėti pirma laiko. 

Nepamirškite nuvalyti makiažo, kad oda nebūtų dėmėta.

Odos atsinaujinimo etapas prasideda naktį. Tačiau jei nenuvalysite makiažo ir pudros, poros užsikimš. Tai lemia inkštirų ir spuogelių susidarymą. Net jei nenaudojote makiažo ir užsitepėte tik kremo, vakare taip pat turėtumėte kruopščiai nuvalyti odą. Kasdien aplinkoje esantys nešvarumai ir žalingos medžiagos randa savo kelią ant odos, todėl juos turite nuvalyti. Tai padės išlaikyti odos spalvą gaivią ir rausvą. 

Visada atlikite šiuos tris veiksmus:
nuvalykite, tonizuokite ir drėkinkite odą, kad ji kiekvieną dieną atrodytų gaivi ir švytinti. Žinoma, valomieji ir drėkinamieji produktai turi būti pritaikyti odos tipui. Kai valote veidą, pirmiausia nuvalykite akių makiažą, tada visiškai nuvalykite visą veidą.

Tobula oda

Švelnūs valikliai, pvz., NIVEA „Eye Make-up Remover“ padeda švelniai ir kruopščiai nuvalyti makiažą.

Mascara

NIVEA „Waterproof Eye Make-up Remover“ padeda nuvalyti ilgai išliekančius lūpų dažus ir vandeniui atsparų blakstienų tušą. Jis švelniai drėkina blakstienas ir pašalina vandeniui atsparaus makiažo likučius.

Taip pat reikia nuvalyti blakstienų tušą.

Į pandos panašios akys neturės jokių galimybių: nenuvalius blakstienų tušo, jis nutrupės į akis. Blakstienų tušas gali labai išsausinti blakstienas. Blogiausiu atveju jos netgi gali nulūžinėti. Specialūs akių makiažo valikliai, pvz., NIVEA „Gentle Eye Make-up Remover“, lengvai nuvalo vandeniui atsparų blakstienų tušą ir tuo pačiu metu ramina jautrią akių sritį. Norėdamos kruopščiai nuvalyti, užpurkškite šiek tiek valiklio ant vatos lapelio ir juo švelniai perbraukite per užmerktas akis.

Būkite atsargios: valykite tik iš vidinės voko pusės išorės link – antraip gali atsirasti raukšlių. Valomosios servetėlės paprastai pernelyg agresyvios jautriai odai aplink akis – pastebėsite, kad jos palieka nemalonų deginimo pojūtį.

product-stage-bg