1. Ar pernelyg ilgas maudymasis duše ar vonioje kenkia mano odai?

Visi NIVEA „Body Cleansing“ produktai buvo sukurti ekspertų, jų sudėtyje yra ypatingas sudedamųjų dalių derinys, odai suteikiantis pasirūpinimo pojūtį ir padedantis ją apsaugoti nuo išsausėjimo. Maudymasis duše ar vonioje nekenkia odai. Tačiau, priklausomai nuo odos tipo ir vandens kokybės bei temperatūros, dermatologai dažnai rekomenduoja nesimaudyti duše ar vonioje daugiau nei dukart per dieną, kad oda išlaikytų savo pusiausvyrą. Turint jautrią ir sausą odą taip pat reikia atsižvelgti į odos reakciją, kad būtų galima nustatyti asmeninę maudymosi duše ir vonioje ribą.

2. Kaip žinoti, kokie produktai tinka man?

Norint pasirinkti Jums tinkantį NIVEA „Body Cleansing“ produktą, reikia nustatyti savo poreikius ir pageidavimus, tada juos apjungti į mėgstamiausius aromatus ir bendrą nuotaiką, į kurią norima pasinerti! Kreminius dušo produktus galima suskirstyti į oda besirūpinančius NIVEA „Cream Shower Gels“, puikius priežiūros kompanionus kasdienai ir raminančius NIVEA „Cream Shower Gels“, kuriuose yra specialiųjų kvapiųjų medžiagų, suteiksiančių papildomų malonumo akimirkų ir garantuosiančių malonias akimirkas sau ir priežiūrą. Jei ieškote gaivos pojūčio, tuomet perregimi dušo geliai yra Jums tinkami produktai. Perregimi produktai su rutuliukais užtikrina gaivumą ir priežiūrą (per rutuliukus, kuriuose yra aliejaus). Jei pirmenybę teikiate maudynėms vonioje, galite rinktis NIVEA „Cream Care Bath“, pasižymintį originaliu NIVEA kvapu ir originaliomis priežiūros sudedamosiomis dalimis. Be to, konkretesniems poreikiams tenkinti (besilupančiai, itin sausai ar jautriai odai) NIVEA „Body Cleansing“ linijoje yra tinkamas produktas. Tada tereikia išsirinkti labiausiai mėgiamą aromatą savo pasirinktoje kategorijoje.

3. Kaip NIVEA kūno valomieji produktai papildomai rūpinasi mano oda?

Norint užtikrinti geriausią priežiūrą, visame NIVEA „Body Cleansing“ asortimente yra itin švelnių paviršiaus aktyviųjų medžiagų, o jų tinkamumas odai patvirtintas dermatologų. Daugelio produktų pH lygis yra neutralus odai. Be to, daugybė produktų sukurti netgi sausesnės odos poreikiams tenkinti, pvz., mūsų NIVEA „Supreme Touch Cream Shower“ su taukmedžių sviestu ir makadamijos aliejumi arba NIVEA „Crème Care Shower“, kuriame yra aliejų ir originaliojo NIVEA „Creme“ provitamino.  Speciali jautri sudėtis sukurta papildomai pačiai jautriausiai odai, norint užtikrinti specialiai pritaikytą minkštą valymą ir priežiūrą, kaip tą daro itin švelnus NIVEA „Sensitive Balance Shower“ su natūraliu ramunėlių ekstraktu ir bisabololiu – su švelniu ir šiuolaikišku aromatu.

4.  Kiek vonios produktų reikėtų naudoti, kai ant etiketės nėra informacijos?

Pakanka nedidelio paspaudimo (daugiausiai 30 ml) į vandenį, tačiau produktą galima individualiai dozuoti, atsižvelgiant į reikiamą produkto intensyvumą (pvz., putų kiekį).

5. Ar galiu naudoti NIVEA kūno valymo produktą ir plaukams? 

Taip, iš esmės NIVEA „Shower“ produktus galima naudoti ir plaukams, pvz., NIVEA „Men Shower“ produktai yra skirti kūnui, veidui ir plaukams plauti. Tinkamą veiksmingumą plaukams patvirtino vyrų atlikti produktų naudojimo bandymai. Tačiau visų pirma visi mūsų NIVEA „Body Cleansing“ produktai sukurti odos reikalavimams tenkinti.
Norint kuo geriau pasirūpinti plaukais, rekomenduojame rinktis produktus iš mūsų plačios NIVEA „Hair Care“ linijos, kurioje yra skirtingų tipų plaukams skirti skirtingi šampūnai. Ypatingos priežiūros reikia ypač ilgesniems, dažytiems ir (arba) pažeistiems plaukams, todėl jiems reikia specialių sudedamųjų dalių. Pavyzdžiui, tokiais atvejais rekomenduojame rinktis NIVEA „Intense Repair Shampoo“, „Color Care & Protect Shampoo“ arba „Diamond Gloss Shampoo“.

6. Kurie NIVEA body valymo produktai geriausiai tinka nėščiajai, kurios oda jautri?

Nėščiajai laikinai gali pasikeisti odos savybės, kadangi kūno hormonai daro poveikį kūno vandens pusiausvyrai, o esant tam tikriems apribojimams oda patirs įtampą. Dabar Jūsų oda turi funkcionuoti kuo geriau. Aukštesni hormonų lygiai ir odos elongacijos įtampa gali lemti odos išsausėjimo pojūtį. Susilaikykite nuo pernelyg dažnų maudynių šiltame vandenyje, kadangi tai skatina odą sausėti. Verčiau pajuskite NIVEA „Body Cleansing“ produktų rūpinimosi pojūtį, pvz., NIVEA „Creme Care Shower“, „Crème Soft Shower“ arba labai švelnaus „Sensitive Balance Shower“ su natūraliu ramunėlių ekstraktu ir bisabololiu. Be to, itin Jums rekomenduojame mūsų NIVEA „Natural Shower Oil“ su 55 % natūralių aliejų, kurie padės išlaikyti odos lankstumą.

7.  Kodėl muilo gabalėliai sutrūkinėja?

Deja, po ilgo naudojimo ši problema daugiau mažiau pasireiškia bet kuriam muilo gabalėliui. Tie įtrūkimai susidaro sudrėkinus muilą, tada jam stovint ilgai sausam, kai yra naudojamas įprastai. Tačiau įtrūkimai neturi įtakos produkto valomosioms savybėms. Vienintelis įtrūkimų rezultatas – estetinė problema, jei įtrūkimuose kaupiasi nešvarumų dalelės, kurias galima laikyti tamsiomis dėmėmis muilo gabalėlyje.


Turite daugiau klausimų?

Naudodami mūsų internetinę kontaktų formą, susisiekite su mumis.