Privacy Policy

Privatumo politika

1. Atsakinga institucija

Pagal federalinį duomenų apsaugos įstatymą (FDAĮ) už asmens duomenų rinkimą, apdorojimą ir naudojimą atsakinga institucija:

Beiersdorf AG
Unnastraße 48
D-20245 Hamburg

Telefonas:  +49 (0) 40 4909 7575
El. paštas: nivea@beiersdorf.com
 

Šio duomenų privatumo pareiškimo tikslas – suteikti informacijos apie asmens duomenų rinkimą, apdorojimą ir naudojimą (toliau – „naudojimas“). Čia galite sužinoti, kaip pasipriešinti asmens duomenų naudojimui pagal taikomas duomenų privatumo nuostatas.

 

2. ASMENS DUOMENŲ RINKIMAS IR NAUDOJIMAS

Asmens duomenys – tai Jus identifikuojanti informacija, pvz., vardas, el. pašto arba pašto adresai. „Beiersdorf“ nerenka Jūsų asmens duomenų, išskyrus atvejus, kai specialiai pateikiate tokius duomenis (pvz., kai užsiprenumeruojate el. pašto naujienlaiškius, dalyvaujate apklausoje, konkurse arba loterijoje, užsisakote mėginių ar lankstinukų arba prašote informacijos) ir duodate sutikimą juos naudoti.
Mes saugome, naudojame arba perkeliame Jūsų asmens duomenis tik turėdami Jūsų sutikimą ir tiek (atsižvelgiant į turinį ir laiką), kiek reikia konkrečiu atveju, pvz., norint atsakyti į klausimus ar išreikštą susirūpinimą, išpildyti prašymus arba informuoti apie konkurso ar loterijos rezultatus.  
Norint tai atlikti, „Beiersdorf“ gali reikėti perkelti asmens duomenis į kitas pasaulinės „Beiersdorf“ grupės bendroves arba išorinius paslaugų teikėjus, kad jie toliau apdorotų duomenis. Pavyzdžiui, paslaugų teikėjams gali būti pavesta atlikti užduotį dėl prekių siuntimo, reklaminės medžiagos platinimo arba konkursų. „Beiersdorf“ reikalauja, kad tos šalys sutiktų apdoroti asmens duomenis pagal mūsų nurodymus ir laikydamiesi šio duomenų apsaugos pareiškimo. 
Norint perkelti Jūsų asmens duomenis, pvz., perkelti prisijungimo duomenis iš mūsų žiniatinklio svetainių į trečiosios šalies socialinės bendruomenės žiniatinklio svetainę arba žiniatinklio paslaugą, pvz, „Facebook“ arba „Twitter“, būtina gauti aiškų išankstinį sutikimą. „Beiersdorf“ garantuoja, kad ji neparduos ar nenuomos asmens duomenų trečiajai šaliai. Tačiau mums gali reikėti atskleisti Jūsų informaciją, jei to reikalaujama pagal įstatymą, arba prireikus atsakyti į vykdytinus vyriausybės prašymus.


a. Vartotojo profilio sukūrimas NIVEA kliento paskyroje

  „Sutinku kuriant vartotojo profilį užpildyti suasmenintą turinį. Perskaičiau duomenų privatumo pareiškimą. Šį sutikimą bet kuriuo metu galima atšaukti.“*

      *Sutikimo pavyzdys
  Jei pagal pareiškimo pavyzdį, parodytą prieš tai esančiame langelyje, sutikote dėl kuriamo vartotojo profilio, Jūsų asmens duomenis naudosime toliau nurodytais būdais.
      Jūs, kaip registruotas NIVEA klientas, turite galimybę daug greičiau ir patogiau užsisakyti iš mūsų internetinės parduotuvės. Jums registruojantis sukursime Jūsų vartotojo profilį, kuriame bus surinkti visi buvę ir būsimi veiksmai mūsų žiniatinklio svetainėje (dalyvaujant prizų traukimuose, užsiprenumeruojant NIVEA naujienlaiškį, užsakymai iš mūsų internetinės parduotuvės, pateikti vertinimai ir pan.). Jūsų suasmenintame profilyje mums suteikiama galimybė siūlyti itin individualizuotą turinį, susijusį su mūsų produktais ir paslaugomis. Naudotojo profilio komponentai ir turinys visada Jums yra matomi. Be to, kaip registruotas vartotojas galite pateikti mūsų produktų įvertinimus. Šiuo atžvilgiu rodysime Jūsų vardą (-us) ir pateiktą įvertinimą.

  Jei norėsime naudoti Jūsų kliento paskyroje įrašytus duomenis reklamos tikslais, mes visada gausime Jūsų papildomą aiškų sutikimą (per NIVEA naujienlaiškio prenumeratą arba kampaniją NIVEA MAN, žr. toliau).

      Jei nebūsite suinteresuoti turėti NIVEA kliento paskyrą, bet kuriuo metu ją galite panaikinti. Norėdami tai atlikti, prisijunkite prie kliento paskyros ir atlikite išsiregistravimo procedūrą arba atsiųskite mums sutikimo laikyti kliento paskyrą atšaukimą el. paštu.


  b.  NIVEA naujienlaiškis 

    „Taip, aš norėčiau gauti NIVEA naujienlaiškį. Perskaičiau duomenų privatumo pareiškimą. Šį sutikimą bet kuriuo metu galima atšaukti.“*

      *Sutikimo pavyzdys

  Jei užsiprenumeravote NIVEA naujienlaiškį ir sutikote dėl pareiškimo, parodyto prieš tai esančiame langelyje, mes naudosime Jūsų duomenis toliau nurodytais būdais:

  NIVEA naujienlaiškyje yra naujienų, pasiūlymų ir kitos informacijos iš NIVEA arba kitų „Beiersdorf“ prekės ženklų (pvz., „Labello“, „8x4“) ir „Beiersdorf Hautpflege GmbH“ (toliau vadinama „NIVEA House“). NIVEA naujienlaiškyje gausite individualizuotą mūsų produktų arba paslaugų reklamą arba pasiūlymus dalyvauti kampanijose, pvz., prizų traukimuose arba produktų testavime.

   Užsiregistruodami NIVEA naujienlaiškiui pareiškiate, kad sutinkate, jog norint surinkti suasmenintą naujienų, pasiūlymų ir kitos informacijos dėl NIVEA naujienlaiškio rinkinį ir jį Jums pateikti, mes įvertinsime Jūsų pirkimo ir spustelėjimo stilių mūsų žiniatinklio svetainėse, kad galėtume parengti Jūsų reikalavimus ir interesus atitinkantį naujienlaiškį. Be to, Jūsų informacija įrašoma ir naudojama rinkos tyrimų ir skatinamaisiais tikslais. Šiuo tikslu su Jumis susisieksime tik el. paštu. Galiausiai, Jūsų duomenis naudosime norėdami analizuoti ir pagerinti mūsų žiniatinklio svetainių efektyvumą.

      Jei nebenorite gauti NIVEA naujienlaiškio, bet kuriuo metu galite atsisakyti jį gauti ir atitinkamai panaikinti jo prenumeratą. Norėdami tai atlikti, spustelėkite kiekviename naujienlaiškyje pateiktą nuorodą. Tada turėsite atlikti prenumeratos atsisakymo procedūrą arba galite mums el. paštu atsiųsti sutikimo gauti naujienlaiškį sutikimą.

  c.
  NIVEA MAN (klientų lojalumo programa)
   
  „Taip, noriu dalyvauti programoje NIVEA MAN, todėl sutinku el. paštu ir (arba) paštu gauti asmeninį kliento žurnalą, produktų mėginių, specialių pasiūlymų ir papildomos informacijos. Perskaičiau dalyvavimo sąlygas ir nuostatas bei duomenų privatumo pareiškimą. Šį sutikimą bet kuriuo metu galima atšaukti.“*

      *Sutikimo pavyzdys

  Jei norite dalyvauti lojalumo programoje NIVEA MAN ir sutikote su pirmiau pateiktame langelyje nurodyto pareiškimo pavyzdžiu, mes naudosime Jūsų duomenis toliau nurodytais būdais:

   NIVEA MAN – NIVEA patirties pasaulis – specialiai orientuotas į moterų poreikius. Dalyvaudamos, Jūs reguliariai el. paštu ir (arba) paštu gausite asmeninį klientų žurnalą, produktų mėginių ir specialius pasiūlymus iš NIVEA ir kitų „Beiersdorf“ prekės ženklų (pvz., „Labello“, „8x4“) ir „Beiersdorf Hautpflege GmbH“ („NIVEA House“).

      Užsiregistruodamos, Jūs pareiškiate, jog sutinkate, kad Jūsų informacija būtų įrašyta ir naudojama rinkos tyrimų ir skatinamaisiais tikslais. Tada mes galime Jums siųsti individualizuotą mūsų produktų arba paslaugų reklamą arba pakviesti Jus dalyvauti kampanijose, pvz., konkursuose arba produktų testavime. Šiuo tikslu susisieksime su Jumis tais bendravimo kanalais, kuriuos mums nurodysite duodami sutikimą susisiekti, pvz., el. paštu, jei mums pateiksite el. pašto adresą. Galiausiai, Jūsų duomenis naudosime norėdami analizuoti ir pagerinti mūsų žiniatinklio svetainių efektyvumą.

      Jei nebūsite suinteresuoti programa NIVEA MAN, bet kuriuo metu galite atsisakyti jos prenumeratos. Norėdami tai atlikti, prisijunkite prie kliento paskyros ir atlikite išsiregistravimo procedūrą arba el. paštu atsiųskite mums sutikimo dalyvauti programoje NIVEA MAN (atsisakymo pranešimas) atšaukimą.

3. Duomenų saugojimo laikotarpis

Jūsų pateikti duomenys bus mūsų saugomi tik tiek, kiek reikia atitinkamam tikslui, kuriam perdavėte duomenis, pasiekti arba norint įvykdyti įstatymines nuostatas.

Jei mums davėte aiškų sutikimą naudoti asmens duomenis skatinamaisiais tikslais (užsiprenumeruodami NIVEA naujienlaiškį arba NIVEA MAN), kol neatšauksite sutikimo, naudosime duomenis tokiais tikslais. Bet kuriuo metu galite atšaukti suteiktą sutikimą, kad jis negaliotų ateityje. 

4.  Duomenų apsauga užsisakant ir mokant internetinėje parduotuvėje

Jei kaip svečias arba registruotas vartotojas užsisakote produktus mūsų internetinėje parduotuvėje, Jūsų asmens duomenys gali būti perduodami užšifruoti. Be to, mokėjimas apdorojamas laikantis aukščiausių saugumo reikalavimų. Visi perduodami duomenys yra užšifruoti, todėl apsaugoti nuo įgaliojimo neturinčių trečiųjų šalių prieigos. Be to, Jūsų kredito ir debeto kortelės bus apdorojamos ir saugomos pagal griežčiausius saugos reikalavimus kredito kortelių pramonėje, t. y. Mokėjimo kortelių pramonės duomenų saugumo standartą (santrumpa – „PCI DSS“) sertifikuoto mokėjimo paslaugų teikėjo „ConCardis GmbH“ (kurio registruotasis biuras Vokietijoje).
 
Jei kaip mokėjimo būdą pasirinkote „PayPal“ arba tiesioginį banko pavedimą, pareiškiate, kad sutinkate dėl „PayPal (Europe) S.à r.l. et Cie, S.C.A.“ (registruotasis biuras Liuksemburge) arba „Sofort AG“ (registruotasis biuras Vokietijoje) vykdomo užsakymo duomenų rinkimo ir kad jie būtų tvarkomi siekiant apdoroti mokėjimą. Taikomi atitinkamų mokėjimo paslaugų teikėjų duomenų privatumo pareiškimai.  

Jei nusprendėte dėl „Girpopay“, kaip mokėjimo metodo, pareiškiate, kad sutinkate, jog siekiant apdoroti mokėjimą Jūsų įvesti IBAN ir BIC duomenys būtų perduoti „Giropay GmbH“ (registruotasis biuras Vokietijoje) užšifruoti. Tuomet šiuo tikslu „Giropay GmbH“ apdoros perduotus duomenis. Tokiu atveju taip pat taikomas mokėjimo paslaugų teikėjo duomenų privatumo pareiškimas.

5. Ribotas duomenų perdavimas

Apdorojant Jūsų prašymą, „Beiersdorf“ gali reikėti perduoti Jūsų asmens duomenis kitiems „Beiersdorf“ grupės filialams arba išoriniam paslaugų teikėjui, o atitinkamose Europos šalyse – už ES ribų, kad jie galėtų veikti Jūsų vardu. Pavyzdžiui, tokiems paslaugų teikėjams gali būti pavesta Jums siųsti produktų mėginius, platinti skatinamąją medžiagą, tvarkyti konkursus arba internetinėje parduotuvėje pateiktą užsakymą, pvz., prekių išsiuntimą. „Beiersdorf“ reikalauja, kad visi „Beiersdorf“ grupės filialai ir jos išoriniai paslaugų teikėjai Jūsų asmens duomenis laikytų išskirtinai pagal mūsų specifikacijas, laikydamiesi šio duomenų privatumo pareiškimo ir įstatyminių reikalavimų dėl užsakymo duomenų apdorojimo.

Be to, jei mūsų žiniatinklio svetainėje paskirsite susitikimą su „NIVEA House“, pagal šio duomenų privatumo pareiškimo standartus ir atitinkamus įstatyminius reglamentus perduosime Jūsų šiuo tikslu reikalingus duomenis „NIVEA House“ veikiančiam 100 % padaliniui „Beiersdorf Hautpflege GmbH“. Jūsų duomenys bus įrašyti ir naudojami susitikimo tikslu.

Kitu atveju, jei negavome Jūsų sutikimo, mes neperduosime asmens duomenų trečiosioms šalims, taip pat duomenų neparduosime arba nenuomosime. Tačiau jei būsime teisiškai įpareigoti arba bus paprašyta Jūsų informaciją perduoti teisėtoms institucijoms arba kriminalinio persekiojimo įstaigoms, pasiliekame teisę ją atskleisti.

6. Automatiškai įrašyta informacija lankantis mūsų žiniatinklio svetainėse / slapukų naudojimas

Mūsų žiniatinklio svetainėse naudojami slapukai. Slapukai – tai maži duomenų vienetai, kuriuos naršyklė saugo kompiuterio standžiajame diske. 
 1. SLAPUKAI
 2. Žiniatinklio svetainėje naudojame slapukus, kad Jums būtų lengviau ja naudotis. Slapukai – tai maži duomenų vienetai, kuriuos naršyklė saugo kompiuterio standžiajame diske. Jie reikalingi norint naudotis mūsų žiniatinklio svetaine. Norėdami suprasti, kaip naudojama mūsų žiniatinklio svetainė ir užtikrinti geresnį naršymą, naudojame slapukus. Pavyzdžiui, slapukai padeda nustatyti, ar puslapis arba mūsų žiniatinklio svetainė jau buvo peržiūrėta. Be to, slapukai mums gali nurodyti, ar anksčiau lankėtės mūsų žiniatinklio svetainėje, ar esate naujas lankytojas. Mūsų naudojami slapukai nesaugo jokių asmens duomenų arba kitaip nerenka asmeniškai identifikuojamos informacijos. Jei nenorite gauti slapukų, sukonfigūruokite interneto naršyklę taip, kad ji ištrintų slapukus iš kompiuterio standžiojo disko, blokuotų visus slapukus arba pateiktų įspėjimą prieš išsaugant slapuką. 

  Jūs, kaip registruotas vartotojas, turite galimybę prisijungti prie mūsų žiniatinklio svetainės naudodami savo registracijos duomenis. Tam taip pat naudojame slapukus, kad Jus nustatytume kaip registruotą klientą, kai vėl 28 dienų laikotarpiu apsilankote mūsų žiniatinklio svetainėje, ir leistume Jums likti prisijungus.

 3. Internetinėms reklamoms skirti slapukai

 4. Mes pasiliekame teisę informaciją, gautą naudojant slapukus ir atlikus lankytojų elgsenos mūsų žiniatinklio svetainėse analizę, naudoti konkrečiai tam tikrų produktų reklamai mūsų žiniatinklio svetainėse rodyti. Manome, kad Jums, kaip vartotojui, tai bus naudinga – Jums rodysime reklamą arba turinį, kurį pagal vartotojų elgseną turime priežastį laikyti atitinkančiu Jūsų interesus. Tai padeda Jums rodyti mažiau atsitiktinai pateiktos reklamos arba tam tikro Jus mažiau dominančio turinio.

  Mes, kaip bendrovė, savanoriškai laikomės Vokietijos duomenų privatumo tarybos internetinės reklamos srityje (DDOW) savireguliacijos. Mums taikomą savireguliacijos kodeksą ir papildomos informacijos galite rasti sekdami šia nuoroda: www.meine-cookies.org/ddow.html.

 5. Čia pateikiama, kaip galima išvengti slapukų saugojimo standžiajame diske ir (arba) kaip juos panaikinti

 6. Žiniatinklio naršyklę galite nustatyti taip, kad slapukai negalėtų būti išsaugoti standžiajame diske ir (arba) Jūsų būtų kaskart pasiteirauta, ar sutinkate, kad slapukai būtų įjungti. Be to, vėl įjungtus slapukus bet kuriuo metu galite panaikinti. Naršyklės naudojimo vadove galite išsamiai sužinoti, kaip tai veikia. Šioje nuorodoje rasite žodinį paaiškinimą ir vaizdus iš žiniatinklio naršyklių „Firefox“, „Microsoft Internet Explorer“ ir „Google Chrome“ :  http://www.meine-cookies.org/cookies_verwalten/index.html. ei neleisite išsaugoti slapukų, tai gali lemti mūsų žiniatinklio svetainės funkcinius apribojimus.

 7. Mūsų naudojami slapukai

 8.  (1) „Google Analytics“

  Šioje žiniatinklio svetainėje naudojama „Google Analytics“ – „Google Inc.“ („Google“) žiniatinklio analizės tarnyba. „Google Analytics“ naudoja specialius slapukus, t. y. tekstinį failą, kuris išsaugomas kompiuteryje ir leidžia analizuoti žiniatinklio svetainės naudojimą. Slapukų sukurta informacija, kaip naudojatės šia žiniatinklio svetaine, bendrai perduodama į JAV esantį „Google“ serverį ir ten saugoma. Norėtume pabrėžti, kad šioje žiniatinklio svetainėje „Google Analytics“ buvo išplėsta įtraukiant kodą „gat._anonymizeIp();“. Tai padaryta norint užtikrinti, kad IP adresai buvo įrašomi anonimiškai (taip vadinamas IP maskavimas). Dėl IP anonimizavimo šioje žiniatinklio svetainėje, ES teritorijoje ir Europos ekonominės bendrijos sutarties šalyse „Google“ sutrumpina IP adresą. Tik išskirtiniais atvejais į JAV esantį „Google“ serverį perduodamas visas IP adresas ir ten sutrumpinamas.

  Siekiant sudaryti ataskaitas apie žiniatinklio svetainės veiklą ir suteikti papildomas su žiniatinklio svetainės ir interneto naudojimu susijusias paslaugas, šią informaciją „Google“ naudoja mūsų vardu ir analizuoja, kaip naudojatės šia žiniatinklio svetaine. IP adresas, kurį naršyklė perduoda „Google Analytics“, nėra „Google“ apjungiamas su kitais duomenimis. Slapukų išsaugojimo galite išvengti parinkdami tinkamą nuostatą naršyklės programinėje įrangoje, žr. prieš tai esantį 5 c) skyrių. Be to, galite neleisti „Google“ įrašyti duomenų apie slapuko sugeneruotą žiniatinklio svetainės naudojimą (įskaitant IP adresą) ir šių duomenų apdoroti atsisiunčiant ir įdiegiant naršyklės papildinį, kurį galima rasti adresu  https://tools.google.com/dlpage/gaoptout?hl=en.  Daugiau informacijos apie naudojimo sąlygas ir duomenų apsaugą galite rasti adresais 
  http://www.google.com/analytics/terms/us.html,
  http://www.google.com/analytics/learn/privacy.html?hl=en arba
  http://www.google.com/intl/en/policies/privacy/

  (2) „Google AdWords“

  Šioje žiniatinklio svetainėje naudojama „Google“ analizės paslauga „Google AdWords“ ir keitimo sekimas, kuris yra „Google AdWords“ dalis. Štai kaip tai veikia. Spustelėjus „Google“ rodomą reklamą, keitimo sekimo slapuką („keitimo slapukas“) „Google AdWords“ išsaugo kompiuterio standžiajame diske. Tokie slapukai galioja 30 dienų, tačiau neleidžia Jūsų asmeniškai identifikuoti. Jums apsilankius tam tikruose mūsų žiniatinklio svetainės puslapiuose, mes ir „Google“ galime atpažinti, kad spustelėjote reklamą ir buvote pakartotinai nukreipti į šį puslapį.

  Naudojant keitimo slapukus gauta informacija pasitarnauja kuriant statistiką keitimo sekimą naudojantiems „AdWords“ klientams. Naudodami šią statistiką sužinome, kiek vartotojų spustelėjo „Google“ rodomą reklamą ir įjungė puslapį su keitimo sekimo žyma.

  Be to, naudojame „Google Analytics“ duomenims iš „AdWords“ analizuoti ir „DoubleClick“ slapukus statistikos tikslais. Jei nenorite, kad tai būtų atliekama, šią nuostatą galite išjungti reklamų nuostatų tvarkyklėje (https://www.google.com/settings/u/0/ads?hl=en).

  Naudodami „Google“ remarketingo funkciją pasiekiame jau mūsų žiniatinklio svetainėje apsilankiusius vartotojus. Pavyzdžiui, galime pateikti reklamą tikslinėms grupėms, kurios jau parodė susidomėjimą mūsų produktais arba paslaugomis. Be to, atsižvelgiant į mūsų elgesį „Google“ reklamos tinkle („rodymo tinklas“) esančiose žiniatinklio svetainėse per praėjusias 30 dienų ir atsižvelgiant į su paieškos varikliu susijusį kontekstą, „AdWords“ nustato mūsų žiniatinklio svetainės vartotojų bendruosius interesus ir savybes. Tada pagal šią informaciją „AdWords“ randa potencialių klientų, kurių interesai ir savybės panašios į mūsų žiniatinklio svetainės vartotojų, rinkodaros tikslams. Konkretus tikslinės grupės remarketingas atliekamas naudojant slapukus, pvz., „Google Analytics“ ir „Google DoubleClick“ slapukus. 

  Daugiau informacijos apie naudojimo sąlygas ir nuostatas bei su „Google AdWords“ susijusį duomenų privatumą rasite adresu:  http://www.google.lt/policies/technologies/ads/.

  (3) „Google DoubleClick“

  Norėdami įvertinti žiniatinklio svetainės naudojimą, žiniatinklio svetainėse naudojame „Google DoubleClick“ – tai leidžia mums, „Google“ ir kitiems su „DoubleClick“ bendradarbiaujantiems reklamuotojams Jums pateikti aktualią reklamą. Šiuo tikslu kompiuterio standžiajame diske įdiegiamas slapukas. Naudojant tokius slapukus, naršyklei skiriamas anoniminis identifikacijos numeris ir renkama informacija apie naršyklėje rodomą reklamą ir tai, ar ji pasiekiama. Apie žiniatinklio svetainių naudojimą slapuko surinkta informacija įprastai perduodama į „Google“ serverį ir ten įrašoma. Atsižvelgiant į surinktą informaciją, naršyklei paskiriamos dominančios kategorijos. Šios kategorijos naudojamos dominančioms reklamoms rodyti.

  Jūs galite ne tik pakeisti naršyklės nuostatas, bet ir naudodami naršyklės papildinį visam laikui išjungti „DoubleClick“ slapuką. Naudojant papildinį, šios naršyklės išjungimo nuostatos išlaikomos, net jei pašalintumėte slapukus. Papildinį, leisiantį visam laikui išjungti, galite gauti čia.

  Naudodami mūsų žiniatinklio svetainę, Jūs sutinkate, kad būtų įterptas „DoubleClick“ slapukas ir kad taip iš Jūsų renkami duomenys būtų įrašomi ir naudojami pirmiau aprašytu būdu nurodytam tikslui pasiekti. Be to, Jūs sutinkate, kad duomenys būtų saugomi slapukuose net ir pasibaigus naršyklės seansui ir, pavyzdžiui, juos galima būtų pasiekti kitą kartą lankantis žiniatinklio svetainėse. Šį sutikimą bet kada galite atšaukti, jog įsigaliotų ateityje. Tai padarysite panaikindami „DoubleClick“ slapuką ir visam laikui jį išjungdami. 

   
  (4) „Optimizely“

  Norėdami pasiūlyti puikius rodinius ir funkcijas, mūsų pasiūlymai kuriami atliekant A / B testus ir įvairias analizes, kurias įgyvendina „Optimizely Inc.“ teikiama žiniatinklio analizės paslauga „Optimizely“. Ši paslauga naudoja slapukus lankytojo naršyklei nustatyti ir šios žiniatinklio svetainės naudojimui analizuoti. Daugiau informacijos, kaip „Optimizely“ apdoroja Jūsų duomenis, galite rasti čia. „Optimizely“ sekimą galite išjungti bet kuriuo metu, vykdydami http://www.optimizely.com/opt_out, pateiktus nurodymus arba spustelėdami šią nuorodą:  http://www.nivea.lt/?optimizely_opt_out=true. Jei vėliau norėsite vėl įjungti „Optimizely“ sekimą, spustelėkite šią nuorodą.  http://www.nivea.lt/?optimizely_opt_out=false.

  (5) „Bunchbox“

  Norėdami pasiūlyti puikius rodinius ir funkcijas, mūsų pasiūlymai kuriami atliekant A / B testus ir įvairias analizes, kurios tam tikromis aplinkybėmis įgyvendinamos naudojant svetainės optimizavimo priemonę „Bunchbox“. Paslauga naudoja slapukus lankytojo naršyklei nustatyti ir žiniatinklio svetainės naudojimui optimizuoti. Spustelėdami toliau pateiktą nuorodą galite bet kuriuo metu išjungti „Bunchbox“ sekimą:  http://www.nivea.lt/?_bb_optout=1.  Jei vėliau norėsite vėl įjungti „Bunchbox“ sekimą, spustelėkite šią nuorodą.  http://www.nivea.lt/?_bb_optout=0.

7. Socialiniai papildiniai / integravimas naudojant „Shariff“

Socialinių tinklų socialiniai papildiniai („papildiniai“) yra naudojami mūsų žiniatinklio svetainėse, ypač paslaugų teikėjo „Facebook“ mygtuke „Dalytis“ arba „Dalytis su draugais“, kurio svetainę facebook.com valdo „Facebook Inc.“, 1601 S. California Ave, Palo Alto, CA 94304, USA. „Facebook Ireland Limited“, Hanover Reach, 5-7 Hanover Quay, Dublin 2, Ireland, yra atsakinga už Vokietijos žiniatinklio svetainę facebook.de. Įprastai papildiniai ženklinami „Facebook“ logotipu. Naudojame ne tik „Facebook“, bet ir „Google+“ papildinius (paslaugos teikėjas: „Google Inc.“, Amphitheatre Parkway, Mountain View, CA 94043, USA), „Twitter“ (paslaugos teikėjas: „Twitter, Inc.“, 1355 Market St, Suite 900, San Francisco, CA 94103) ir „Pinterest“ (paslaugos teikėjas: „Pinterest Inc.“, 808 Brannan Street San Francisco, CA 94103, USA).

Dėl duomenų privatumo priežasčių mes sąmoningai nusprendėme nenaudoti socialinių tinklų tiesioginių papildinių mūsų žiniatinklio svetainėse. Vietoj jų naudojame sprendimą „Shariff“. Naudodami „Shariff“ galime patys nustatyti, kada ir ar duomenys perduodami atitinkamų socialinių tinklų operatoriui. Dėl šios priežasties, kai Jūs pasiekiate mūsų žiniatinklio svetainę, iš esmės jokie duomenys nėra automatiškai perduodami į socialinius tinklus, pvz., „Facebook“, „Google+“, „Twitter“ ar „Pinterest“. Tik tuomet, jei paspaudžiate atitinkamą mygtuką, žiniatinklio naršyklė užmezga ryšį su atitinkamais socialinių tinklų serveriais, t. y. spustelėdami atitinkamą mygtuką (pvz., „Perkelti“, „Dalytis“ arba „Dalytis su draugais“), Jūs sutinkate, kad žiniatinklio naršyklė sukurs nuorodą į atitinkamo socialinio tinklo serverius ir perduos naudojimo duomenis atitinkamam socialinio tinklo operatoriui.

Mes nedarome jokios įtakos socialinių tinklų renkamų duomenų pobūdžiui ir apimčiai. Daugiau informacijos dėl duomenų rinkimo ir tolimesnio apdorojimo bei naudojimo atitinkamuose socialiniuose tinkluose tikslo ir apimties, taip pat Jūsų teisių ir nuostatų parinkčių, skirtų apsaugoti Jūsų privatumą šiuo požiūriu, žr. atitinkamų socialinių tinklų duomenų privatumo politiką – „Facebook“ adresu http://www.facebook.com/about/privacy/ ir  http://www.facebook.com/help/?faq=186325668085084.  Daugiau pastabų apie „Google+“ arba „Twitter“ duomenų naudojimą rasite adresu http://www.google.de/intl/de/policies/privacy/ arba http://twitter.com/privacy,  ir „Pinterest“ adresu  http://about.pinterest.com/privacy/.

8.  Socialinis prisijungimas

Kai registruojatės, kad gautumėte NIVEA kliento paskyrą, arba prie jos jungiatės, taip pat turite galimybę save autentifikuoti ir tada užsiregistruoti arba prisijungti prie esamo profilio viename iš šių socialinių tinklų: „Facebook“, „Twitter“ arba „Google+“.

Šiuo tikslu registracijos arba prisijungimo puslapyje rasite mūsų žiniatinklio svetainės palaikomų socialinių tinklų atitinkamų paslaugų teikėjų simbolius. Prieš užmezgant ryšį su paslaugų teikėju, Jūs turite aiškiai pareikšti, kad sutinkate su procesu ir duomenų perdavimu, apibūdintu toliau:

spustelėjus atitinkamą simbolį, atidaromas naujas langas (programa), kur turite prisijungti įvesdami socialinio tinklo prisijungimo duomenis. Sėkmingai prisijungus, socialinis tinklas informuoja, kurie duomenys (vardas ir el. pašto adresas) perduodami mums, kad galėtume autentifikuoti registracijai ar prisijungimui. Jei sutikote dėl šių duomenų perdavimo, mums reikalingi registracijos laukeliai užpildomi perduotais duomenimis. Mums reikalingi duomenys, kad galėtumėte užsiregistruoti arba prisijungti, yra (i) Jūsų vardas ir (ii) el. pašto adresas.

Tik kai aiškiai sutikote dėl perduotų ir reikalingų duomenų naudojimo, duomenys bus mūsų saugomi ir naudojami ties punktu Nr.2 nurodytais tikslais. Nebus užmegztas joks NIVEA kliento paskyros ir mūsų ryšys, o atitinkamame socialiniame tinkle esanti Jūsų paskyra bus naudojama autentifikavimo proceso metu.

Jūsų IP adresas perduodamas atitinkamam socialinio tinklo paslaugų teikėjui, kad būtų galima atlikti registracijai ir prisijungimui reikalingą autentifikavimą. Mes nedarome jokios įtakos atitinkamo socialinio tinklo paslaugų teikėjo vykdomo duomenų rinkimo ir paskesnio apdorojimo tikslui ir apimčiai. Daugiau informacijos šia tema skaitykite atitinkamo paslaugų teikėjo duomenų privatumo politikoje.

„Facebook“ duomenų privatumo politika –  https://www.facebook.com/about/privacy/

„Google+“ duomenų privatumo politika –  http://www.google.com/policies/privacy/

„Twitter“ duomenų privatumo politika –https://twitter.com/privacy

9. Susisiekimas, informacijos prašymas, atšaukimas, užblokavimas, panaikinimas

Bet kuriuo metu ir nemokamai paprieštarauti asmens duomenų naudojimui ateityje, pasirūpinti daliniu ar visišku panaikinimu arba užblokavimu, taip pat mūsų paprašyti informacijos apie asmenį saugomus duomenis arba juos ištaisyti. Nebūtina laikytis tam tikros formos. Pavyzdžiui, galite parašyti mums el. pašto adresu nivea@beiersdorf.com arba naudoti mūsų kontaktų formą žiniatinklio svetainėje.

10. Duomenų saugumas

Naudojame technines ir tvarkymo priemones, kurios padeda apsaugoti duomenis nuo praradimo, pakeitimo ar trečiųjų šalių prieigos. Mūsų naudojami saugumo procesai yra reguliariai gerinami technologinei pažangai atspindėti.

11. Atnaujinimas ir pataisymas

Mes galime pataisyti arba atnaujinti duomenų privatumo pareiškimo dalis apie tai iš anksto Jums nepranešę. Prieš naudodamiesi žiniatinklio svetaine visada perskaitykite duomenų privatumo pareiškimą, kad žinotumėte apie naujausią jo būseną, jei buvo atlikti pataisymai ar atnaujinimai. Duomenų privatumo pareiškimo būsena: 2015 m. spalio mėn.