Oho! Intensyviai maitina, tačiau neriebina.

NAUJIENA: NIVEA „CARE“

NIVEA CARE

NORITE KREMO, KURIS INTENSYVIAI MAITINA, TAČIAU NĖRA RIEBUS?

NAUJAS NIVEA CARE: 100 % MAITINIMAS IR 0 % RIEBUMO POJŪČIO

Perversmas odos priežiūros srityje

Viso pasaulio moterys ieško kremo, kuris intensyviai maitina IR nėra riebus. Pirmą kartą NIVEA „Care“ suderina abu dalykus. Perversmą padariusi sudėtis giliai drėkina veidą, tačiau nepalieka riebumo, suteikdama visiškai naują odos pojūtį. OHO!

Perversmą padariusi technologija

NIVEA „Care“ suteiktas OHO efektas yra paremtas visiškai naujos sudėties technologija: vaško hidrodispersija. Vos tik užtepus kremo, lengvi hidrovaškai iš karto ištirpsta odoje, suteikdami intensyvų, ilgalaikį maitinimą – jie iš karto susigeria, todėl nelieka riebumo pojūčio.

Tobula priežiūra veidui

Naujoji NIVEA „Care“ greitai pasiskirsto ant odos ir susigeria. Todėl tai tobulas kremas veidui. Jis taip pat Jums suteiks OHO efektą!


kūrimas

Odos priežiūros revoliucijos užkulisiai

Sužinokite daugiau apie NIVEA „Care“ sudėties kūrimą ir kaip jis giliai maitina odą, tačiau nepalieka riebumo pojūčio.

Kaip atsirado NIVEA „Care“

Intensyvus maitinimas be riebumo pojūčio? Iš tiesų? Pažvelkite per mūsų mokslininkų petį ir sužinokite, kaip buvo sukurta perversmą padariusi NIVEA „Care“ sudėtis.

KĄ SAKO EKSPERTAI

Interviu su dr. Christiane Meyer

5 KLAUSIMAI DR. CHRISTIANE MEYER

Universal cremes ir nivea body produktų plėtotės vadovė. NIVEA Care suteikia intensyvų ir ilgalaikį maitinimą, tačiau nepalieka riebumo pojūčio ant odos. Dr. Meyer paaiškina, kaip veikia nauja sudėtis.

Kas inicijavo NIVEA CARE išradimą?
Išplėstiniai tyrimai parodė, kad daugybė moterų ieškojo geriausios priežiūros, kurią gali užtikrinti paprastas odos priežiūros sprendimas, giliai maitinantis ir nepaliekantis riebumo. Kurdami NIVEA „Care“, „Beiersdorf“ mokslininkai rado visiškai naują būdą sukurti kremą, kuris užtikrina intensyvią ir ilgalaikę maitinamąją priežiūrą, nepalikdamas jokio riebumo pojūčio – šiuolaikiškai moteriai specialiai sukurtą produktą.

Ar NIVEA CARE yra konservantų?
NIVEA „Care“ yra konservantų (parabenų), neleidžiančių augti mikroorganizmams. Nenaudojant konservantų, po pirmojo naudojimo daugelis produktų greitai nebūtų tinkami naudoti. Jie iš tiesų greitai sugestų. Tai lemia mikroorganizamai, pvz., bakterijos ir grybeliai: jiems patekus ant mūsų odos, jie greitai patenka į produktą ir kosmetikos produktuose, kuriuose yra vandens, paprastai dauginasi. Parabenai ir kiti konservantai neleidžia produktams sugesti, kadangi neleidžia augti mikrobams. Tokiu būdu galima užtikrinti odos priežiūros produktų saugumą ir kokybę.

Ar NIVEA CARE tinka visų tipų odai?
Taip, NIVEA Care galima naudoti bet kokio tipo odai. Produktas buvo sukurtas išskirtiniam bet kokio tipo odos maitinimui užtikrinti. Jie buvo išbandyti atliekant kruopščius išplėstinius bandymus su šimtais vartotojų. Be to, šie bandymai buvo atlikti įvairiuose viso pasaulio regionuose, norint įrodyti, kad kremas gali optimaliai maitinti odą skirtingomis klimato sąlygomis.

Ar NIVEA CARE yra apsaugos nuo saulės faktorius?

NIVEA Care puikiai tinka moterims, kurioms reikia paprasto, tačiau efektyvaus odos priežiūros sprendimo. Produktas išskirtinai rūpinasi veido odos priežiūra ir suteikia intensyvų, ilgalaikį maitinimą. Todėl NIVEA „Care“ nėra jokių cheminių filtrų. Kadangi produktas itin greitai susigeria, jis gali būti puiki bazė prieš tepant apsaugą nuo saulės.