NIVEA Q10 ENERGY  SU 3X ANTIOKSIDANTAIS

NIVEA Q10 ENERGY SU 3X ANTIOKSIDANTAIS

ŠVYTINTI, PILNA ENERGIJOS ODA – SU NIVEA Q10 ENERGY


SUGRĄŽINK ENERGIJĄ SAVO ODAI

Naujoji Q10 ENERGY linija su trimis antioksidantais - vitaminu C, odai identišku kofermentu Q10 ir vitaminu E. Akimirksniu suteikia veido odai sveiko švytėjimo ir sumažina smulkias raukšleles.


SUDĖTYJE - TRYS VERTINGI ANTIOKSIDANTAI:

Q10 ENERGY linija su 3-imis efektyviais antioksidantais – vitaminu C, vitaminu E ir odai identišku kofermentu Q10 - specialiai sukurta taip, jog padėtų apsaugoti odą nuo oksidacinio streso, laisvųjų radikalų susidarymo ir neigiamų aplinkos veiksnių. Akimirksniu suteikia švytėjimo pavargusiai odai ir sumažina smulkias raukšleles.

Vitaminas C: efektyvus antioksidantas, suteikiantis odai energijos, spindesio ir sveiko odos švytėjimo.

Kofermentas Q10: randamas mūsų odoje ir atsakingas už odos elstingumą. Q10 ENERGY esantis odai identiškas kofermentas Q10 atsato odos elastingumą ir kovoja su smulkiomis raukšlelėmis.

Vitaminas E: veikia kaip efektyvus antioksidantas, stiprinantis odos barjerą.


DAUGIAU NEGU VIENAS BŪDAS SUTEIKTI ENERGIJOS SAVO ODAI

Q10 ENERGY linijos produktai sukurti taip, kad suteiktų odai kasdienį sveiką švytėjimą ir energijos, būtent tuomet, kai jai to reikia.

Q10 ENERGY DIENINIS KREMAS

Pradėkite dieną gaiviai su odai energijos suteikiančiu dieniniu kremu. Sudėtyje esantys tys antioksidantai suteikia odai drėkinimo, kovoja su odos papilkėjimu, nuovargio požymiais ir apsaugo nuo laisvųjų radikalų susidarymo.

Q10 ENERGY NAKTINIS KREMAS

Suteikite energijos pavargusiai odai su naktiniu kremu, kuris pagerina odos drėgmės įsisavinimą nakties metu, sustiprina odos apsauginį barjerą ir padeda atsibusti su vėl švytinčiu veidu.

Q10 ENERGY AKIŲ SRITIES KREMAS

Pastebimai sustangrinkite akių srities kontūrą ir kovokite su smulkioms raukšlelėms ir nuovargio požymiais. Šis akių srities kremas su trimis antioksidantais poveikiu intensyviai drėkina ir suteikia atgaivintos akių odos efektą.

Q10 ENERGY SERUMAS SU PERLAIS VIDUJE

Reikia greito ir intensyvaus būdo atgaivinti pavargusią odą? Naudokite šį serumą su perlais viduje kaip pirmąjį rytinės rutinos žingsnį ir džiaukitės tolygesne odos tekstūra jau po 24 valandų.