NAUJIENA! NIVEA HYDRA SKIN EFFECT

NAUJIENA! NIVEA HYDRA SKIN EFFECT

IŠLAISVINK SAVO VIDINĮ POTENCIALĄ

Šiuolaikinė moteris tiki savo vidinio potencialo galia. Kartais, norint visiškai išnaudoti šį potencialą, tereikia ryžtis pradėti. Išlaisvink savo vidinį potencialą su NIVEA HYDRA SKIN EFFECT!


SUSIPAŽINK SU ANETA

Aneta Wątor

 

 

 

"Viską lemia motyvacija. Kiekviena turi atrasti tinkamą raktą savo vidiniam potencialui išlaisvinti."

 

Aneta atrado būdą, kaip išlaisvinti savo vidinį potencialą. Ji tapo žinoma paskaitų apie motyvaciją lektore ir taip prisideda prie daugybės žmonių teigiamų gyvenimo pokyčių.


IŠLAISVINK SAVO ODOS VIDINĮ POTENCIALĄ

Aneta Wątor – motyvatorė, lektorė ir knygų autorė – puikiai žino, kad įtemptas gyvenimo tempas neigiamai veikia jos veido odą. NIVEA HYDRA SKIN EFFECT produktų linija padeda jai atgauti odos balansą, užtikrindama intensyvų odos drėkinimą. Sužinokite, kaip Aneta išlaisvino savo odos vidinį potencialą:

"Iš savo veido odos priežiūros priemonių tikiuosi tiek pat, kiek ir iš savęs."

Anetos Wątor gyvenimo tempas yra itin greitas, tad jai reikia veido priežiūros priemonių, kurios būtų efektyvios ir suteiktų intensyvų odos drėkinimą. Ji nori gaivios, sudrėkintos ir putlios odos pojūčio, kuris truktų visą dieną. Todėl naujoji NIVEA HYDRA SKIN EFFECT tampa geriausiu Anetos pasirinkimu.


ATRASKITE NAUJĄJĄ NIVEA HYDRA SKIN EFFECT VEIDO PRIEŽIŪROS LINIJĄ SU GRYNU HIALURONU [HA]

[{"CssClasses":"","CssStyles":"--HotspotAnimationBackground:#ffffff;--HotspotBackground:hsla(0, 0%, 100%, 0.3);--HotspotPlusMinusButtonBackground:var(--BaseBackgroundColor);--HotspotPlusMinusButtonBorderColor:var(--SecondaryFontColor)","X":"210","Y":"514","XMobile":"279","YMobile":"514","HotspotDetail":[{"Type":"HotspotText","Title":"NIVEA ,,HYDRA SKIN EFFECT\" DRĖKINAMASIS DIENINIS VEIDO GELIS SU GRYNA HIALURONO RŪGŠTIMI [HA] VISŲ TIPŲ ODAI","Copy":"72 VAL. DRĖKINIMAS\u003cbr /\u003e\n\u003cbr /\u003e\nATGAIVINTA IR PUTLI ODA","Link":{"Title":"","Url":""},"Button":null}]},{"CssClasses":"","CssStyles":"--HotspotAnimationBackground:#ffffff;--HotspotBackground:hsla(0, 0%, 100%, 0.3);--HotspotPlusMinusButtonBackground:var(--BaseBackgroundColor);--HotspotPlusMinusButtonBorderColor:var(--SecondaryFontColor)","X":"1150","Y":"345","XMobile":"1276","YMobile":"353","HotspotDetail":[{"Type":"HotspotText","Title":"NIVEA ,,HYDRA SKIN EFFECT\" DRĖKINIMĄ SKATINANTIS SERUMAS SU GRYNA HIALURONO RŪGŠTIMI [HA]","Copy":"PAŽADINTOS ODOS EFEKTAS PER 20 SEKUNDŽIŲ\n\u003cbr /\u003e\n\u003cbr /\u003e\n72 VAL. DRĖKINIMAS","Link":{"Title":"","Url":""},"Button":null}]},{"CssClasses":"","CssStyles":"--HotspotAnimationBackground:#ffffff;--HotspotBackground:hsla(0, 0%, 100%, 0.3);--HotspotPlusMinusButtonBackground:var(--BaseBackgroundColor);--HotspotPlusMinusButtonBorderColor:var(--SecondaryFontColor)","X":"704","Y":"274","XMobile":"724","YMobile":"294","HotspotDetail":[{"Type":"HotspotText","Title":"NIVEA ,,HYDRA SKIN EFFECT\" REGENERUOJAMASIS NAKTINIS GELIS-KREMAS SU GRYNA HIALURONO RŪGŠTIMI [HA] VISŲ TIPŲ ODAI","Copy":"72 VAL. DRĖKINIMAS REGENERUOTA\n\u003cbr /\u003e\n\u003cbr /\u003e\nELASTINGA ODA","Link":{"Title":"","Url":""},"Button":null}]}]

GRYNAS HIALURONAS

Hialurono rūgštis (HA) – makromolekulė, natūraliai randama mūsų odoje. Ji pasižymi išskirtine drėgmę pritraukiančia savybe bei yra atsakinga už odos elastingumą ir stangrumą. HYDRA SKIN EFFECT veido priežiūros linijoje naudojame dviejų skirtingų tipų hialurono rūgšties molekules: ilgos grandinės ir trumpos grandinės. Ilgosios grandinės molekulė intensyviai drėkina ir pritraukia vandenį odos paviršiuje, kad oda taptų lygi. Trumposios grandinės molekulė yra žinoma dėl savo savybės prasiskverbti į gilesnius odos sluoksnius ir suaktyvinti 3X daugiau odos pagaminamo hialurono*. Tokiu būdu oda yra drėkinama 72 valandas ir tampa stangrensė.

*in vitro bandymai


VISŲ ODOS TIPŲ PRIEŽIŪROS RUTINA, UŽTIKRINANTI 72 VAL. IŠLIEKANTĮ DRĖKINIMĄ IR ODOS STANGRUMĄ:

DRĖKINIMĄ SKATINANTIS SERUMAS SU HIALURONU

 • Itin lengvos tekstūros serumas, suteikianti pažadintos odos efektą per 20 sekundžių.
 • Veikia kaip pirmasis rutinos žingsnis, paruošiantis veido odą tolimesniai priežiūrai
 • Suteikia 72 val. drėkinimą ir atkuria odos drėgmę iš vidaus
 • Suteikia putlios, atgaivintos odos pojūtį ir sveiko švytėjimo
 • Pagerina dieninio veido kremo drėkinamąjį efektą*
*išbandyta su NIVEA "HYDRA SKIN EFFECT" dieniniu veido geliu

INTENSYVIAI DRĖKINANTIS DIENINIS VEIDO GELIS SU HIALURONU

 • Suteikia 72 val. drėkinimą ir atkuria odos drėgmę iš vidaus.
 • Suteikia atgaivintos, gyvybingesnės ir putlios odos pojūtį.
 • Lengva gelinė tekstūra ištirpsta ant odos, nepalikdama riebumo pojūčio.

REGENERUOJAMASIS NAKTINIS GELIS-KREMAS SU HIALURONU

 • Suteikia 72 val. drėkinimą ir atkuria odos drėgmę iš vidaus
 • Regeneruoja odą nakties metu
 • Suteikia minkštos, putlios ir atgaivintos odos pojūtį
 • Lengva gelio-kremo tekstūra ištirpsta ant odos, nepalikdama riebumo pojūčio

MICELINIS VANDUO SU HIALURONU

 • Efektyviai nuvalo makiažą, nepalikdamas likučių ir palaikydamas natūralų odos drėgmės balansą
 • Giliai valo nešvarumus, nesausindamas odos
 • Suteikia atgaivintos ir putlios odos pojūtį

MICELINIS VEIDO PRAUSIMO GELIS SU HIALURONU

 • Švelniai, bet efektyviai nuvalo makiažą, nesausindamas odos.
 • Giliai išvalo nešvarumus
 • Dėka sudėtyje esančio gryno hialurono, oda yra drėkinama ir atgaivinama
 • Suteikia švarios, minkštos ir putlios odos pojūtį