micellar

Puoselėkite veidą miceliniu vandeniu.

Norėdamos gražios bei švarios odos
Dėl didelio šiandieninio užimtumo, Jūsų oda gali negauti dėmesio, kurio ji nusipelno. Naudodamos micelinį vandenį, taupote laiką, Jūsų veidas švelniai puoselėjamas, ko jam ir reikia.

Įtraukite micelinį vandenį į kasdienę odos priežiūrą.

Kas yra micelinis vanduo ir kaip jį geriausiai naudoti? Mes tiriame šio populiaraus produkto technologiją ir kaip jis veikia odą.

Kas yra micelinis vanduo ir kaip jis veikia?

NIVEA micelinis vanduo buvo specialiai sukurtas kaip greitas, malonus naudoti ir efektyvus odos bei makiažo valiklis. Jo sudėtyje yra specialios struktūros aktyviųjų paviršiaus molekulių, žinomų micelių pavadinimu.

Jos padeda valyti makiažą net nuo odos aplink akis ir nuo lūpų, įskaitant sebumą ir kitus odos nešvarumus.

Micelinis vanduo intensyviai, bet švelniai valo odą vienu judesiu ir kartu drėkina.

Pasitelkus inovatyvią micelių technologiją, micelinis vanduo veikia itin švelniai, tačiau labai efektyviai ir gali būti naudojamas (su vatos tamponėliu) be papildomo nuskalavimo ar trynimo.

Kam galima naudoti micelinį vandenį?

Micelinis vanduo yra už universalumą liaupsinamas valiklis. Dėl micelių technologijos jis veikia kaip veido valiklis, tonikas ir makiažo likučių valiklis. Dar daugiau, jis drėkina odą. Nesvarbu, ar norite nuvalyti po dienos darbų susikaupusius nešvarumus ar makiažo likučius, micelinis vanduo atliks jam pavestą užduotį.

Švelni ir puoselėjanti veido priežiūra

Jautri oda džiūgaus mėgaudamasi jautriai odai skirtu produktu Gentle Caring Micellar Cleansing Water. Švelni formulė, kurią sudaro tokios sudedamosios dalys kaip pantenolis ir vynuogių aliejus, ramina Jūsų veido odą ir akimirksniu drėkina.

Kadangi micelinis vanduo ir vatos tamponėlis veikia kaip magnetas, nereikia trinti, tereikia lengvai perbraukti.

Švelnus ir efektyvus makiažo valiklis

Micelinio vandens nauda ta, kad jis veikia ir kaip veido ir kaip akių makiažo valiklis. Nesvarbu, ar naudojate lengvą darbui skirtą makiažą, ar viso veido vakarinį makiažą ir blakstienų tušą, micelinis vanduo viską akimirksniu nuvalys. Ši formulė skirta užtikrinti greitą, bet švelnų nešvarumų šalinimą.

Kam micelinis vanduo teikia daugiausiai naudos?

Micelinis vanduo puikiai tinka moterims, kurios nori nuvalyti akių makiažą, ir moterims, kurios nori po ilgos darbo dienos atgaivinti veido odą.

Micelinis valomasis vanduo – makiažo valiklis

Micelinis vanduo – tai patogus sprendimas kasdieniam makiažo valymui. Ši priemonė ne tik taupo vietą, bet ir kasdienei odos priežiūrai skiriamą laiką. Ji patvirtinta kaip švelni net ir jautriai odai.

Kiekvienai moteriai žinoma, kad prieš miegą svarbu nuvalyti makiažą ir prausti veidą, tačiau dienos pabaigoje šiai taisyklei kartais nusižengiama.

Naudodamos tokį micelinį vandenį kaip NIVEA „Smooth Caring Micellar Water, Jūs ne tik valote veido ir akių makiažo likučius, bet ir švelniai valote, tonizuojate ir drėkinate.

Atraskite kiekvienam odos tipui skirtus micelinius vandenis iš NIVEA

Mūsų rekomendacijos Jums