Celiulitas, miniatiūra

Viso gero celiulitui: karas su negražiais odos trūkumais

Patarimai norint lygios ir stangrios odos
Lygi ir minkšta oda – to nori dauguma moterų. Konkretūs pratimai ir tinkami kremai gali vėl sustangrinti odą.

Valymas ir priežiūra, kad oda būtų lygesnė

Dėvėti šortus ar gražų sijoną tik pusė smagumo, jei tikėtina, jog matysis siaubingi odos trūkumai. Todėl susirūpinkite celiulitu tinkamu metu: sugrąžinkite kojoms ir užpakaliukui gerą formą, atlikdamos specialiai pritaikytų pratimų programą ir besilaikydamos šių priežiūros patarimų.
Maudykitės tai po šaltu, tai po šiltu vandeniu. Naudojant šaltą vandenį, kraujagyslės susitraukia, o šiltą – išsiplečia. Tai skatina kraujo cirkuliaciją, o audinys tampa stangresnis.

Celiulitas: štai kaip galite padaryti odą lygesnę ir gražesnę

  • Kova su celiulitu tikrai kelia rūpesčių daugybei moterų.
  • Problemų keliantys trūkumai nedingsta per naktį. Pradėkite anticeliulitinę programą žiemą, kad bikinių sezono metu oda vėl būtų graži.
  • Važinėjimas dviračiu, bėgiojimas ir laiptiniai treniruokliai – tai Jūsų sąjungininkai kelyje į geriau atrodančią odą. Kadangi pratimai ne tik stangrina raumenis, bet ir lygina odą.
  • Nesiimdamos priemonių prieš celiulitą, padėsite stiprinti audinį: NIVEA „Q10 Firming Body Lotion“ stangrinamasis losjonas pasižymi stiprinamuoju ir stangrinamuoju poveikiu.
  • Kofeinas pagerina odos išorinio sluoksnio elastingumą. Šveitiklis su kavos granulėmis švarina ir stimuliuoja ląstelių cirkuliaciją.

Masažai su kokybiškomis sudedamosiomis dalimis odą daro

Firm up your skin even when showering

Your skin tightening programme begins in the morning when you’re in the shower. Support the effect of alternating the heat in your shower with the tightening effect of NIVEA Q10 In-Shower Firming Body Lotion. Quality ingredients make the skin supple and tighten it up noticeably.

Stangresnės odos triukai – veiksmų planas prieš celiulitą

  • Masažai pagerina cirkuliaciją ir stimuliuoja limfos tekėjimą. Masažuokite užpakaliuko ir kojų odą šveičiamąja pirštine arba anticeliulitiniu šepečiu. 
  • Atsargiai su varikozinėmis venomis: prieš imdamiesi kokių nors priemonių, kreipkitės į savo gydytoją. 
  • Maudymasis šarminėje vonioje maždaug kartą per savaitę švarina ir detoksikuoja visą kūną. Įberkite maždaug keturis valgomuosius šaukštus šarminės druskos į vonios vandenį ir mėgaukitės gydomuoju vonios poveikiu. 
  • Mūsų oda – kūno atspindys. Jei esame sveiki, tai sklinda iš vidaus. Jei valgysite pakankamai vitaminų, o mityba bus subalansuota – tai bus pastebima! Kovokite su celiulitu iš vidaus valgydamos maistą, kuriame mažai druskos. Druska sugeria kūno vandenį, todėl audinys išsipučia. Todėl vietoj druskos naudokite aromatingas žoleles. 
  • Daržovės, kuriose gausu kalio, pvz., brokoliai, ankštiniai ir špinatai taip pat užtikrina, kad bus išplautas visas perteklinis audinys.

STANGRINANTI PRIEŽIŪRA JŪSŲ ODAI

Reguliarūs pratimai – geriausias būdas įveikti celiulitą.

Pratimai stiprina raumenis ir degina riebalus – paskelbkite karą celiulitui ir daug judėkite.

Paskelbkite karą celiulitui – reguliarūs pratimai užtikrina matomą sėkmę.

Sustangrinkite viršutinę šlaunų dalį: ant pratimams skirto kilimėlio atsigulkite ant šono ir lengvai sulenkite apatinę koją. Dabar ištiesinkite viršutinę koją ir ją kelkite iškvėpdamos. Trumpai ją palaikykite ore, tada įkvėpdamos ją nuleiskite. Po 20 pakartojimų pakeiskite puses.

Lygi oda ir stangresni užpakaliuko bei kojų linkiai.

Celiulitą galima sumažinti atliekant kelis paprastus pratimus – juos darant nuosekliai. Be to, Jums reikia pratimams skirto kilimėlio. Atsigulkite ant nugaros ir iškelkite kojas į viršų. Tinkamu kampu lenkite kojas per kelius, tarp jų palikdamos rankos pločio tarpą. Dabar kelkite klubus ir vieną koją išskleiskite išorėn. Lėtai suskaičiuokite iki dešimt ir pakeiskite kojas. Vos dešimt reguliarių šio pratimo pakartojimų kiekvieną dieną Jūsų figūrą ir odos išvaizdą pakeis neišmatuojamai. 

ANTI CELLULITE MASSAGE

Quick and easy anti cellulite massage that work
Mūsų rekomendacijos Jums