DUK apie veido priežiūrą

Turite klausimų apie veido priežiūrą?

Čia rasite atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus.

1. Kodėl mūsų odai tokia svarbi drėgmė?

Norint turėti sveikai atrodančią odą, vanduo vaidina svarbų vaidmenį. Šiltame sluoksnyje yra maždaug 10–30 %, gilesniuose sluoksniuose dar daugiau. Optimaliu drėgmės balansu pasižyminti oda yra minkšta ir lygi, ji turi nepažeisto barjero funkciją. Dėl nepakankamai drėgmės oda gali tapti šiurkšti ir silpna. Be to, oda gali prarasti elastingumą, susidaryti itin mažų įtrūkimų, kurie pažeidžia barjero funkciją. Dėl šios priežasties, norint turėti sveikai atrodančią, tinkamai subalansuotą odą, labai svarbi drėgmė. NIVEA „Face Care“ produktai padeda drėkinti ir maitinti odą.

2. Kas yra efektyvi sausos veido odos priežiūra?

Geriausias būdas pasirūpinti sausa oda – tinkamas švelnių valomųjų ir drėkinamųjų bei maitinamųjų priežiūros priemonių balansas. NIVEA produktai sausai odai yra specialiai sukurti tiems poreikiams tenkinti. Ant produkto galite rasti rekomendaciją dėl odos tipo. NIVEA valomieji produktai sausai odai švelniai ir kruopščiai pašalina makiažą ir nešvarumus. Tuo pačiu jie yra švelnūs odos drėgmės pusiausvyrai palaikyti. NIVEA „Care“ produktai intensyviai drėkina odą ir jai suteikia lipidų. Jie palaiko odos apsauginį barjerą ir padeda išvengti vandens netekimo. Be to, jie maitina odą, kad jos spalva būtų lygi ir sveikai atrodytų. NIVEA siūlo specialius produktus sausai odai, pvz., NIVEA „Nourishing Day Care“, „Indulging Cleansing Milk“ arba „Gentle Cleansing Cream“.

3. Kokie veiksniai gali sukelti sausą odą?

Odos raginis barjeras (Stratum Corneum) yra padengtas hidrolipidine plėvele.  Drauge jie sudaro apsauginį barjerą, kuris apsaugo nuo bakterinių infekcijų, taip pat odos drėgmės barjero priežiūrą. Dėl barjero pažeidimų oda gali dehidratuoti. Sausą odą lemia išoriniai ir vidiniai veiksniai. Išoriniai veiksniai – tai klimato įtaka, pvz., vėjas, centrinis šildymas, mažas oro drėgnis, didelė ir žema temperatūra ir UV spinduliuotė. Be to, didelį vaidmenį vaidina asmeniniai įpročiai, pvz., pernelyg dažnas agresyvių valomųjų produktų, kai kurių vaistų naudojimas, stresas, nepakankamas skysčių suvartojimas ir tam tikri mitybos įpročiai. Be to, vidiniai veiksniai, tokie kaip hormoniniai pokyčiai, ligos ar senėjimas gali lemti sausą odą.

4. Kodėl turiu naudoti specialius veido valymo produktus?

Valymas – tai pirmasis žingsnis norint palaikyti natūralų odos grožį ir sveiką išvaizdą. NIVEA veido valymo produktai švelniai, tačiau kruopščiai nuo odos nuvalo makiažą, sebumą ir nešvarumus, tačiau jos nesausina ar nepažeidžia rūgštinio apsauginio sluoksnio. Be to, jie palaiko tam tikras skirtingų tipų odos savybes. Oda optimaliai paruošiama tolesniems priežiūros žingsniams.

5. Ko galima imtis dėl didelių odos porų?

Pirmasis žingsnis – kasdienis valymas norint pašalinti sebumo perteklių nuo odos, naudojant nuplaunamus produktus. Tuomet reikia naudoti odos tipui tinkantį veido toniką. Be to, 1–2 kartus per savaitę galima naudoti giliai valančią veido kaukę arba šveitiklį. Kalbant apie NIVEA „Face Care“ produktus, rekomenduojama naudoti lengvus drėkinamuosius produktus.

6. Kaip dažnai turėčiau naudoti šveičiamąjį produktą odai?

Normaliai, mišriai ar į dėmeles linkusiai odai veido šveitiklį galima naudoti 1–2 kartus per savaitę – tai pagerins veido valomųjų produktų valymo efektą. NIVEA „Peeling“ produktu švelniai, tačiau kruopščiai nuplaunamas sebumas ir nešvarumai, tuo tarpu negyvos ląstelės bus pašalintos švelniai mechaniškai šveičiant viršutinį odos sluoksnį. NIVEA siūlo specialius šveičiamuosius produktus, tokius kaip NIVEA „Skin Refining Scrub“ arba „Anti-Blemish 3-in-1 Cleanser“. Jautrią odą turintys žmonės turi naudoti šveičiamuosius produktus ne pernelyg dažnai. Be to, jie turi užtikrinti, kad produktas specialiai tinka jų jautrios odos tipui.

7.  Kuo naudingas toniko naudojimas nuvalius veidą?

NIVEA produktai švelniai ir kruopščiai pašalina makiažą, sebumą ir nešvarumus. Naujasis micelių vanduo padeda švelniai pašalinti vandenyje tirpų blakstienų tušą. Tonikas itin padeda švarinti veido odą. Jis pašalina likučius, atgaivina ir drėkina odą. NIVEA „Toner“ sausai ir jautriai odai turi raminamųjų savybių, tuo tarpu NIVEA „Aqua Effect Toner“ mišriai odai suteikia matinį efektą. Bendrai tariant, jis suteikia giliai išvalytos ir itin gaivios odos pojūtį.

8. Kuo naudinga naudoti specialų paakių priežiūros produktą?

Oda aplink akis yra ypatinga, palyginti su kitomis veido odos dalimis. Oda aplink akis ir po jomis yra itin plona ir turi silpnesnį poodinį riebalinį audinį. Ji labai jautri ir reaguoja į kūno pasikeitimus, ypač susijusius su vandens susilaikymu ar paskirstymu. Dėl savo jautrumo tokių pokyčių pasekmės pirmiausia pasimato srityje aplink akis, pvz., kaip tamsūs ratilai arba smulkios linijos. NIVEA „Eye Care“ produktai, pvz., NIVEA „Q10 Anti-Wrinkle Eye Care“, yra labai švelnūs, juose nėra kvapiųjų medžiagų, jie padeda sumažinti raukšlių atsiradimą ir tamsius ratilus po akimis, kad oda būtų lygesnė ir švytėtų.

9. Kodėl vakare reikėtų naudoti specialų naktinį kremą?

Vakare ir naktį, kai oda labiau atsipalaidavusi, pagreitėja ląstelių dalijimosi regeneracijos procesas. Dėl šios priežasties regeneracijos proceso palaikymas yra svarbiausia naktinio produkto funkcija (be drėkinimo ir priežiūros). Todėl reikia pasinaudoti galimybe ir odai suteikti itin pritaikytus kremus. Naktiniai priežiūros produktai ne tik paskatina labiau regeneruotis odą. Jų sudėtis skiriasi nuo dieninių, kadangi jie nesuteikia papildomos apsaugos nuo UV spindulių, kurios naktį nereikia.

10. Kas skatina mano odą senėti pirma laiko?

Pirmalaikį senėjimą lemia daugybė priežasčių. Svarbiausias veiksnys – saulės UV spinduliai, tačiau tam poveikį daro ir kiti išoriniai veiksniai, pvz., nesveika gyvensena ar psichologinė įtampa, galinti lemti pirmalaikį odos senėjimą. Tie veiksniai skatina didesnį laisvųjų radikalų odoje susidarymą – tai pagrindinė pirmalaikio odos senėjimo priežastis.  NIVEA siūlo specialius veido priežiūros produktus su SPF, pvz., NIVEA „Moisturizing day care“ su SPF 15 arba „Q10 Anti-Wrinkle Day Care“ su SPF 15 arba SPF 30.

11. Ar dieninis priežiūros produktas turi pasižymėti apsaugos nuo saulės savybėmis?

Pagrindinis pirmalaikio odos senėjimo veiksnys yra saulės UV spinduliuotė. Todėl NIVEA „Face Care“ produktai su UV filtru padeda sumažinti UV šviesos įtaką veido odai. Bendrai kalbant, pagrindinis drėkiklio poveikis yra padidinti drėgmės kiekį odoje, kad ji atrodytų gaivesnė ir labiau atsipalaidavusi. Drėkiklis, kuriame yra UV filtrų, papildomai apsaugo odą nuo UVA / UVB spindulių. Kadangi skirtingų NIVEA „Face Care“ produktų apsaugos lygis skiriasi, visada patikrinkite, koks tikslus pasirinkto produkto SPF. NIVEA „Face Care“ produktai su SPF, pvz., NIVEA „Moisturizing Day Care“ su SPF 15, apsaugo odą nuo kasdienės saulės šviesos. Jei reikia specialių saulės priežiūros produktų, pvz., kai einate degintis arba plaukioti šviečiant intensyviems saulės spinduliams, Jums tiks mūsų specialiai sukurti NIVEA „Sun Care“ produktai.

12. Ar vasarą ir žiemą reikia naudoti skirtingas odos priežiūros linijas?

Veido odos būklė gali būti susijusi su sezoniniais pokyčiais. Įprastai žiemą oda yra sausesnė nei vasarą.  Net jei metų laikotarpiu odos tipas gali skirtis, odos būklės pasikeitimai gali būti nedideli arba dideli. Jei radote odos priežiūros liniją, kuri tinkamai visus metus rūpinasi veido oda, nereikia rinktis kitos produktų linijos. Nepaisant to, jei jaučiate, kad Jūsų oda nepakankamai prižiūrima arba jai trūksta drėgmės, žiemą būtų protinga naudoti riebesnius ir drėkinamuosius produktus, pvz., NIVEA „Moisturizing Day Care“ arba „Nourishing Day Care“.

13. Ką reiškia nekomedogeninis

Nekomedogeniniais vadinami produktai, kurie yra patvirtinti, kaip nekemšantys porų, kuriose gali susidaryti komedonai. Inkštirų susidarymą gali lemti įvairūs veiksniai. Potencialus veiksnys – sebumo perteklius, kuris užkemša riebalines liaukas ir taip stimuliuoja odą, kol susidaro inkštirai. Nekomedogeniniai valymo ir odos priežiūros produktai yra specialiai skirti į dėmeles linkusiai odai (pagrinde riebiai ir mišriai).

Turite daugiau klausimų?

Naudodami mūsų internetinę kontaktų formą, susisiekite su mumis.

Visapusiška priežiūra: mūsų veido priežiūros produktų linija

Mūsų rekomendacijos