kaip-veikia-apsauga-nuo-saulės-antraštė

Kaip veikia apsauga nuo saulės?

Sužinokite, koks mokslas slepiasi už apsaugos nuo saulės

Sužinokite viską apie SPF ir kaip veikia apsauga nuo saulės, kad oda nenudegtų. Be to, pasidalysime keletu patarimų, kaip dažnai pakartotinai užtepti apsaugos nuo saulės priemonės.

Apsauga nuo saulės nuo A iki Ž

Nuo purškiklių ir aerozolių iki atsparių vandeniui produktų – sužinokite, kuris apsaugos nuo saulės produktas yra geriausias Jums ir kaip dažnai jo pakartotinai tepti.

Kokio tipo apsaugą nuo saulės labiausiai mėgstate?

Apsauga nuo saulės būna keturių tipų. Pumpuojamas purškiklis, paspaudžiamas purškiklis, losjonas ir aerozolis. Kuris Jūsų mėgstamiausias?

Kaip ir kodėl naudoti apsaugą nuo saulės

Dabar, kai daug žinome apie skirtingus apsaugos nuo saulės tipus, metas sužinoti, kaip tiksliai ant odos veikia apsauga nuo saulės.

Kas nutinka odai naudojant apsaugą nuo saulės?

Naudodami apsaugą nuo saulės, išlaikote odą sveiką, natūralią ir gražią. Apsauga nuo saulės padeda apsisaugoti nuo ilgalaikės žalos odai, pvz., raukšlių, nudegimo saulėje, taip pat sumažina vėžio riziką.

Be to, apsauginiai produktai, pvz., NIVEA skaidri purškiamoji įdegio emulsija protect & refresh SPF 20 ne tik apsaugo odą nuo saulės, bet ir lengvai drėkina bei suteikia malonų vėsinimo efektą, todėl oda atgaivinama ir tampa lygi kaip šilkas.

Kaip veikia apsauga nuo saulės?

uv-saulė
Apsauga nuo saulės suformuoja apsauginį barjerą tarp odos ir saulės UV spinduliuotės. Daugelyje apsaugos nuo saulės produktų yra mineralinių filtrų, kurie atspindi UV šviesą, ir cheminių filtrų, kurie šviesą sugeria, kad oda nenudegtų.

Gražūs žodžiai

citata-saulė